تقریبا 400 شهرستانها در هر ایالت آمریکا پیوستن به موج اعتراض جورج فلوید مرگ

صدها نفر از شهرستانها و شهرهای سراسر آمریکا دیده می شود مردم ضربه خیابان ها برای پیوستن به anti-پلیس-خشونت تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. هنوز به عنوان تنش زد بالا بسیاری از تظاهرات تبدیل به کابوس شورش.

امریکا بار دیگر گریبانگیر شده توسط تظاهرات گسترده به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به ظاهر به دست آورد حرکت پس از مرگ سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس آمریکا. مرد به مرگ خفه توسط یک افسر پلیس در طول بازداشت در مینیاپولیس هفته گذشته است. مستقل کالبد شکافی تایید کرد که مرگ این مرد شد و در نتیجه خفگی.

در مجموع از 400 شهرستانها در تمام 50 ایالت آمریکا و همچنین در قلمرو گوآم و شمال آفریقا – شاهد اقدامات اعتراض بیش از آخر هفته. و حتی اگر بسیاری از تظاهرات بودند, صلح آمیز, برخی از شهرهای آمریکا تبدیل به شورش واقعی نقاط به عنوان عصبانی جمعیت حمله افسران پلیس که در پاسخ به شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات.

شیکاگو در خاص تبدیل به یک میدان نبرد بیش از آخر هفته با آغاز تظاهرات روز جمعه و در نهایت تبدیل به شورش های خشونت آمیز روز شنبه. تظاهر کنندگان بودند فوق العاده ویندوز و خرابکاری در ساختمان و همچنین غارت مغازه ها. بیش از 130 افسر پلیس مجروح شدند و به عنوان یک نتیجه از درگیری و تقریبا 700 غارت دستگیری ساخته شد و در روز یکشنبه به تنهایی. ایلینوی فرماندار رابرت جی پریتزکر نیز احضار گارد ملی برای قرار دادن وضعیت در شهر شیکاگو تحت کنترل است.

نیویورک تبدیل به یکی دیگر از کانون شورش که دیدم تظاهرکنندگان پرتاب بطری در پلیس و همچنین تلاش برای مشعل ماشین های پلیس از جمله با کوکتل مولوتف. در مناسبت های مختلف از اتومبیل های پلیس نیز فیلم برداری رمنج جمعیت, حوادث که منجر به برخی از آسیب. صدها نفر از تظاهرکنندگان دستگیر شدند از جمله شهردار, بیل د Blasio خود, دختر, Chiara.

در سراسر ایالات متحده در سواحل غرب معترضان مسدود کردن بزرگراه های بین ایالتی و درگیری با پلیس به عنوان به خوبی. در اوکلند فدرال خدمات حفاظتی افسران مجروح در تیراندازی یکی از آنها را بعد از تسلیم به زخم های خود را. Louisville, Kentucky, دیدم یکی دیگر از حادثه تیراندازی در جریان تظاهرات در 28 مه زمانی که هفت نفر مجروح شدند و یکی از آنها بسیار وخیم توسط یک ضارب ناشناس. یک مرد نیز کشته در شلیک-با اجرای قانون وجود دارد و سه شنبه شب ،

کشنده حوادث ثبت شده در طول درگیری های خشونت آمیز در ایندیاناپولیس ایندیانا و Davenport, Iowa. گارد ملی نامیده شده است در برای مقابله با ناآرامی ها در کشورهای مختلف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر “به شدت مسلح” نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به واشنگتن دی سی به “متوقف کردن شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال” پس از کاخ سفید قرار داده شد در مستند جمعه گذشته به عنوان تظاهرکنندگان رسیده دروازه.

معترضان حتی برخورد با سرویس مخفی هر چند که حادثه منجر به تنها جراحات جزئی. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تهدید به اعزام فعال خدمات نیروهای نظامی برای متوقف کردن ناآرامی. مشابه حرکت گذشته گرفته شده توسط George H. W. Bush در سال 1992 برای جلوگیری از بدنام لس آنجلس شورش. برای انجام این کار بوش با استفاده از این قیام با تصویب قانون در سال 1807 بیش از 200 سال پیش است. در حال حاضر تهمت ممکن است مجبور به استفاده از آن را به عنوان اگر او در نظر دارد به دنبال از طریق تهدید خود را.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام نظامی آمریکا برای برقراری نظم در واشنگتن DC & می گوید او به انجام همان در همه جا اگر محلی govts شکست

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de