“همه چیز در زندگی مهم اروپا و روسیه سابق سنگین وزن UFC Taktarov او به عنوان extols فضائل وارونه ورزش در, عجیب و غریب, تصویری

روسی سابق سنگین وزن UFC Oleg Taktarov اعلام کرده است “تمام زندگی ماده” در حالی که حلق آویز وارونه و آواز ستایش گرانش-هجوم شکم هزارهء.

به عنوان خود را آنلاین دنبال می دانید سابق MMA figther-تبدیل-بازیگر Taktarov رنگارنگ حضور در Instagram, ارسال, همه چیز از رجعت مبارزه با کلیپ برای سلامت و رفاه راهنمایی.

در این مناسبت 52 ساله ملبس به یک جفت از گرانش چکمه’, تعلیق خود وارونه از یک نوار فلزی قبل از بالا بردن بدن خود را به سمت بالا در یک تظاهرات از قدرت است.

در تفسیر همراه با کلیپ – است که به لحن جانی کش شخصی عیسی – Taktarov شنیده حمایت از ارزش ورزش در حالی که به حالت تعلیق در پای خود را با کلیپ و همچنین نشان دادن او را بلند کردن یک در نزدیکی ورود به افزایش بار.

کلیپ نتیجه گیری با جنگنده سابق اعلام “زندگی هر ماده[s],” ظاهری اشاره به تظاهرات در سراسر جهان در پی مرگ جورج فلوید.

Taktarov تا موضوع در متن همراه این کلیپ نوشتن در ترکیبی از انگلیسی و روسی: “زندگی همه مهم!

“من 3 پسر و هر کدام 50 درصد خون و… وجود دارد, روسی, قفقازی, کوه, سیاه, Cherokee, Spanish…. که باید من دوست دارم بیشتر؟”

اضافه کردن بیشتر به منحصر به فرد خود را در حوادث Taktarov سپس رو به صورت افسانه ای هالیوود مارلون براندو ارسال آپاچی بازیگر و فعال Sacheen Littlefeather به کاهش خود بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه برای “پدرخوانده” در سال 1973.

“این است که به همان دلیل که چرا مارلون براندو ابراز نظر خود را از طریق بومی دختر آمریکایی در اسکار” سابق MMA fighter نوشت.

همچنین در rt.com مک فیلم ستاره روسی سابق UFC fighter Taktarov می گوید که او ‘کامل’ فیلم نقش صف برای تازه بازنشسته مکگرگر

Taktarov ادعا می گذارد به عنوان روسیه اولین UFC قهرمان خواهد UFC 6 در سال 1995 بعد از تعویض به بازیگری و ظاهر شدن در کنار امثال هریسون فورد و ویل اسمیت در فیلم های پرفروش هالیوود به طور معمول در یک نقش به عنوان استخدام روسی بدنساز.

Taktarov حفظ گریز از مرکز حضور آنلاین به تازگی ارائه بازنشسته سابق UFC دو وزن قهرمان Conor McGregor یک نقش در یک فیلم او ادعا می شود در حال آماده شدن برای فیلم است.

در ماه مه او همچنین به نام مایک تایسون برای یک مبارزه به عنوان سابق قهرمان بوکس سنگین وزن جهان آماده برای او بسیار پیش بینی گشت.

همچنین در rt.com “او تنها می تواند ضرب و شتم تایسون در نوشیدن’: روسیه MMA کهنه است, بوداده, پس از تماس از آهن مایک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de