همه فقط یک cover-up’: Conor McGregor باعث می شود وحشی ادعا در مورد سلامت Khabib پدر به عنوان ایرلندی در پاسخ به کروناویروس تطبیق

Conor McGregor است در پاسخ به یک Covid-19 بارب از پسر عموی Khabib Nurmagomedov با ساخت پوشش ادعا می کند بیش از سلامت سبک وزن UFC قهرمان پدر.

سبک وزن جنگنده ابوبکر Nurmagomedov در زمان پاپ در Dubliner در Instagram روز سه شنبه ارسال یک تصویر از او نفس نفس زدن برای هوا طی دور چهارم تسلیم شکست دست Khabib در سال 2018 است.

“هنگامی که آن را coronavirus و شما نمی توانید نفس” خوانده شده همراه با زیرنویس در روسی.

این پست در نظر گرفته شد با طنز توسط امثال Khabib مدیر علی Abdelaziz که در پاسخ با یک سری از خنده emojis.

اما coronavirus مرجع می آید به عنوان Khabib را 57 سال پدر و مربی Abdulmanap همچنان در بخش مراقبت های مسکو در یک بیمارستان پس از درد و رنج سکته مغزی در آورده با یک Covid-19 عفونت است.

که برداشت شده در توسط مک گرگور که قبلا ارائه بهترین آرزوهای خود را به Nurmagomedov خانواده بیش از Abdulmanap سلامت مبارزات اما در این مناسبت ادعا کرد که ابوبکر را تطبیق با استفاده از این بیماری کشنده باید به این معنی نیست که همه چیز یک پوشش.

“من فکر کردم آن بود که همه فقط یک پوشش مورد Abdulmanap,” McGregor نوشت: در پاسخ نشان می دهد که سلامت ترساندن بود به سادگی یک نیرنگ برای Khabib برای جلوگیری از جنگ است.

“یک پوشش برای پنهان کردن عدم فعالیت و بیرون کشیدن از مبارزه و در حال اجرا به دور است. موفق باشید اما به یاد داشته باشید – خدا همه را می بیند!”

مک گرگور و ابوبکر Nurmagomedov به حال قبلی اجرا فهم فیزیکی و کلامی.

جفت درگیر شدند و در این هشت ضلعی در T-موبایل آرنا در سال 2018 در این قتل عام که در گرفت که Khabib طاقی قفس پس از پیروزی.

پس از ابوبکر Nurmagomedov دچار شکست در آخرین ضلعی تفرج در مسکو در ماه نوامبر McGregor بود سریع به طعنه او را در رسانه های اجتماعی برچسب او را “برای همیشه شکست.”

همچنین در rt.com “برای همیشه یک شکست”: Conor McGregor مسخره Khabib پسر عموی ابوبکر Nurmagomedov پس از UFC مسکو را شکست و سپس حذف توییت خود

دادن یک به روز رسانی با پدر و مادر خود Abdulmanap سلامت در این هفته Khabib گفت: محترم MMA مربی باقی می ماند در یک بیماری جدی است اما که این جفت ارز به برقراری ارتباط در یک سطح پایه که Dagestani جنگنده باعث می شود او در حال حاضر روزانه بازدیدکننده داشته است به مسکو بیمارستان نظامی که در آن او در حال درمان است.

شکست 155lbs پادشاه نیز گفت: او در ادامه به قطار به شدت و با هدف قرار دادن یک پاییز بازگشت به دفاع از عنوان خود در برابر موقت قهرمان جاستین Gaethje.

مک گرگور در ضمن ظاهرا بازنشسته از ورزش پس از اعلام اوایل این ماه که مبارزه با بازی “دیگر هیجان زده” او.

این بیانیه درمان شده با شک و تردید از دیدن آن را به عنوان سومین نوع خود در چهار سال گذشته اگر چه یک چیز خاص است که Irishman دهکدهای از دست هیچ علاقه ای به مبارزه با دیجیتال مرتب کردن بر اساس.

همچنین در rt.com “من بازگشت به دفاع از عنوان در پاییز,’ پاکستان Khabib به عنوان UFC قهرمان می گوید آموزشی کمک می کند تا به ذهن پدر سلامت نبرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de