تمام است ؟ ‘نژادپرستانه’ رامنی مورد ستایش قرار داد توسط رسانه & #مقاومت heckled توسط هر کس دیگری برای راهپیمایی با BLM

سناتور جمهوری خواه میت رامنی بیشتر فاصله خود را از توافق با ظاهر شدن در یک زندگی موضوع اعتراض – اما در حالی که رسانه های جریان اصلی جشن, حرکت, چند رسانه های اجتماعی خود را فراموش کرده بود گذشته و گناهان.

ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره یوتا کشف شد در اعتراض مارس در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه. رامنی بعد توییتی اعتراض عکاسی از خود با عنوان “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

دستیار سناتور گفت واشنگتن پست رامنی نبود به قصد “publicize” مشارکت خود را در اعتراض داشتن “خود به خود” پیوست مارس پس از آمدن در سراسر یک گروه از 1000 به 1500 پروتستان های انجیلی نشان دادن نزدیکی کنگره. رامنی گفت: خروجی او شرکت در تظاهرات “را به مطمئن شوید که مردم درک کنند که زندگی مهم نیست.”

همچنین در rt.com ساختگی رسانه های لیبرال تبدیل رامنی جمهوری خواه به قهرمان برای چسباندن آن به ناروا (درست مثل آن بود مک کین و بوش)

شکست خورده سال 2012 نامزد ریاست جمهوری است توییتی بارها و بارها در حمایت از اعتراضات آغاز شد که در یادبود روز بعد پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, فاصله گرفتن از حزب جمهوری خواه رتبه و فایل که تا حد زیادی مورد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار “قانون و نظم” و حمایت از پلیس.

با این حال بسیاری در رسانه های اجتماعی دیدم رامنی شرکت در راهپیمایی به عنوان یک شفاف, شیرین کاری تبلیغاتی اشاره کرد که سیاستمدار تاریخ از پشتوانه همان سیاست های نژادپرستانه ای است که ایجاد شرایط فلوید مرگ است.

دیگران به عهده گرفت مشارکت خود در نظر گرفته شده بود به عنوان یک حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن. رامنی بود که مهمترین آنها تنها جمهوری خواه در مجلس سنا که رای به محکومیت رئیس جمهور در خود شکست خورده استیضاح محاکمه یک شیرین کاری است که هم او را به دست آورده رسانه ستایش دیگران و رسانه های اجتماعی مسخره.

برخی صرفا نورد چشمان خود را در کوتاه خاطرات کسانی که در حال حاضر استقبال از تازه ضرب شده ضد نژاد پرستی افراطی.

اما برخی – بیشتر در #مقاومت – اردوگاه او را در کلام او مشتاقانه در انتظار گام بعدی جدید “بیدار رامنی.” او پشت دموکراتیک قانون ؟ پشتیبانی defunding پلیس ؟ یا…صرفا حمایت جو بایدن?

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de