همه 3600 مسافران و خدمه باید پاک شده است به ترک کشتی کروز که احتمالا در هنگ کنگ پس از تست برای coronavirus در کشتی نشان داد نتایج منفی, سلامت, مقامات گفت.

رویای جهانی کشتی کروز بود و قرنطینه و پس از آن کشف شد که خدمه ممکن است در تماس با هشت مسافر مبتلا به کروناویروس در سفر قبلی.

پس از آن آزمایشات نشان داد که کارکنان نمی شد حامل این ویروس مرگبار است. به عنوان یک نتیجه, همه 3,600 مردم در هیئت مدیره شده اند مجاز کردن کشتی. آنها کشتی کروز شده بود تحت قرنطینه برای بیش از چهار روز.

همچنین در rt.com کشتی کروز تحت قرنطینه در هنگ کنگ تست برای coronavirus انجام شده به 30 خدمه تب

“همه نمونه های گرفته شده از خدمه آزمایش منفی برای coronavirus بنابراین تمام بهداشتی قرنطینه اقدامات در حال تکمیل” با توجه به بیانیه رله توسط وزارت بهداشت به مسافران و خدمه بود که به دست آمده توسط رسانه های محلی.

رویای جهانی چپ برای تایوان در فوریه 2, اما تبدیل شده بود به دور توسط مقامات تایوانی پس از آن کشف شد که کشتی کروز تا به حال انجام شده مسافران مبتلا به کروناویروس در طول یک سفر قبلی.

خدمه مشکوک به تماس با زودتر آلوده مسافران تست منفی برای coronavirus معنی استراحت در هیئت مدیره امن هستند. خدمه در هیئت مدیره که احتمالا تا به حال تماس با هشت مسافر مبتلا به کروناویروس در سفر قبلی آزمایش منفی برای این بیماری است. معنی نتایج برخی از 3,600 مردم مجبور به قرنطینه برای بیش از چهار روز می توانید در حال حاضر ترک کشتی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی