آلینا Zagitova در مرکز رسوایی: روسی کمیته تحقیقاتی کاوشگر ‘$100,000 تقلب’ مربوط به سال جدید نشان می دهد

قهرمان المپیک آلینا Zagitova سهوا تبدیل شدن به درگیر در یک رسوایی بزرگ است که فوران در طول مشارکت خود را در سال جدید نشان می دهد با روسیه کمیته تحقیق به دنبال ادعایی سند تقلب.

حاکم قهرمانی جهان دعوت شد تا برای شرکت در تاتیانا Navka را پاتیناژ نمایش “خواب زیبایی” که در آن او با بازی در یکی از نقش های برجسته.

ادامه مطلب: ‘بی شرمانه & خودخواه,’ روس در المپیک پاتیناژ قهرمان Zagitova محکوم به کروناویروس دستگیره درب ‘شوخی’

بعد از آن نشان داد که یک اسکیت باز با دریافت بیش از هشت میلیون روبل ($102,514) برای 22 حضور در یخ تماشایی بود که صحنه در مسکو در طول تعطیلات سال جدید.

همه شکل اسکیت بازان شرکت کننده در نمایش امضا قرارداد فرد با سازمان که در آن آنها به عنوان شغل کارآفرینان.

با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده توسط سازمان Rosconcert المپیک, قهرمان Navka که نشان می دهد دریافت بیش از شش میلیون روبل در حالی که بالاترین پرداخت هشت میلیون روبل رفت به ادوارد Aksenov – که هرگز به نظر می رسد بر روی یخ و تا به حال هیچ نقشی در صحنه است.

Zagitova نام ذکر نشده بود در میان اسکیت بازان درگیر نشان می دهد.

روسیه و کمیته تحقیق بررسی Aksenov نقش در نمایش مشکوک او را از swindling و بیش از قدرت.

با توجه به Navka, Aksenov است که یک معاون مدیر Khrustalny اسکیت مرکز آموزش پایه Eteri Tutberidze تیم – فقط عمل در جهت منافع Zagitova.

بله یک سوال وجود دارد که چرا ادوارد Aksenov دریافت پول بدون در نظر گرفتن بخشی در نشان می دهد. او واقعا انجام نمی او را به عنوان یک اسکیت باز نمی,” Navka گفت.

“با توجه به قانون آلینا Zagitova است واجد شرایط سن به فرد خود اشتغالی. به همین دلیل در توافق با Zagitova پدر و مادر Aksenov شده است به نمایندگی اسکیت باز منافع.

همه چیز انجام شده است مطابق با قوانین روسیه,” او اضافه شده است.

آن ناشناخته باقی می ماند چرا Aksenov نه Zagitova پدر و مادر عمل از طرف اسکیت باز است که انتظار می رود برای ادامه همکاری با Navka فصل آینده است.

پاییز آخرین حاکم در جهان و قهرمان المپیک قرار دادن حرفه ای خود را در انتظار اعلام یک استراحت از رقابتی اسکیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de