‘اربابان بیگانه” و یا CGI? عجیب و غریب چراغ ظاهرا خال خال بالا میامی جرقه توییتر نظریه (تصویری)

یک ویدیو این ادعا نشان می دهد درخشان در حوزه های معلق در هوا بالاتر از میامی فلوریدا باعث شده است که قابل توجه سر خاراندن در رسانه های اجتماعی با این استدلال که باور نکردنی فیلم هایی است که به وضوح ساختگی.

فیلم های به اشتراک گذاشته شده در توییتر به نظر می رسد برای نشان دادن یک گوی بزرگ احاطه شده توسط پنج توپ های کوچک شناور در آسمان شب است. حوزه های کوچکتر و سپس شلیک کردن در جهات مختلف و ناپدید می شوند.

“این تصویری است از یک دوست در میامی. هر کسی می تواند توضیح دهید؟” خوانده شده همراه با متن. توییت ارسال شده توسط وکیل روگان O’Handley شد و پس از کلیپ دوم گفته از “همان دوست.” در فیلم دوم یک راوی شنیده است و گفت: “هیچ bulls**t” او به عنوان تمرکز دوربین در اطراف ساختمان قبل از زوم در در, عجیب و غریب, پیکربندی چراغ. با بیش از 185,000 پیروان در توییتر Handley ویدئوها به سرعت گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی ابتلا توجه آبی-checkmarked صاحب نظران.

“من برای یک, خوش آمدید جدید ما بیگانه overlords,” شوخی سیاسی محبوب دیدگاه دیو روبین در پاسخ به این کلیپ.

“تهاجم شروع…امیدوارم” پکتیا میباشد بازیگر و تهیه کننده Joel Heyman.

اگر چه برخی از به نظر می رسید به این فیلم در ارزش اسمی دیگران گفت این کلیپ مطرح شده واضح پرچم قرمز. چند نظر اشاره کرد که آن را بسیار مشکوک است که هیچ فیلم وجود دارد از دیدنی حادثه اشاره به این احتمال که این ویدئوها بودند doctored.

اینترنت sleuths که تابیده بر این فیلم ادعا کرد که عدم تاری به عنوان دوربین panned به روشن گلاب ثابت می کند که وجود دارد چیزی در مورد ماهی شور کلیپ.

ادعا شواهد extra-terrestrial فعالیت دوره میآید تا در توییتر. ماه گذشته متعدد ویدئوها ظاهرا نشان دادن ضربان دار توپ شکل اشیاء بیش از آسمان برزیل موجب سراسیمگی از حدس و گمان در مورد امکان UFO sightings.

همچنین در rt.com ویدئوها از درخشان حوزه های معلق در هوا بیش برزیل نور از بشقاب پرنده ها و نظریه های آنلاین

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net