آلمانی 400m دونده انزال زن اشمیت تا به حال نام “جهان جذاب ورزشکار’ عطا او توسط برخی از ترشح بزاق بخش از رسانه ها. ورزشکار جوان ابراز امیدوار به خارج فرصتی برای توکیو 2020 المپیک.

پایه دار, ورزش, وسط فاصله شده عزیزم از آلمان دو و میدانی جوانان راه اندازی و در حال حاضر امن دیگران بزرگ با حمایت ورزشی غول پیکر, پوما همان اسپانسر به عنوان جامائیکا آهنگ افسانه اوسین بولت و داده شد به عنوان ‘جهان جذاب ورزشکار و میدانی’ در سال 2017.

اگر چه مجله استرالیایی ‘گران پوشش’ – شناخته شده برای آن شیب در جای موفق ورزشکاران – ابتدا به دوبله وسط دونده از راه دور از Deutschland ‘جهان جذاب ورزشکار’ به برلینر دارای شجره نامه به رفتن با چهره زیبا او.

آموزش از SCC برلین در پایتخت آلمان اشمیت برای اولین بار آمد به شهرت کمک آلمان را نقره در 4×400 رله در دو و میدانی اروپا زیر 20 سال قهرمانی دو سال پیش.

ادامه مطلب: کانادا, قایقرانی, قهرمان پاک دوپینگ اتهامات پس از اثبات بود پشت شکست خورده آزمون

در سال 2019 اشمیت انجام شده در موفقیت با کمک ملی کوارتت به U23 برنز مسابقات قهرمانی اروپا در همان رویداد در Gävle, سوئد, و هدف به خارج فرصتی برای صلاحیت برای توکیو 2020 المپیک تابستان آینده.

اما عناوین که بالا راین متولد دونده ‘مجموعه به درخشش در سال 2020 توکیو بازی های المپیک’ هستند شاید بیشتر از کمی نارس به عنوان ورزشکار خودش اذعان دارد او هنوز هم تنها یک تازه کار در رشته های.

ادامه مطلب: ‘بزرگتر از توپ بسکتبال’: ستاره NBA سرب بر-دادگاه مراسم تجلیل از کوبه برایانت ساعت پس از نماد مرگ (تصویری)

او تا به یک راه برای رفتن به مطابقت هموطن افسانه ای Marita کخ که 400m رکورد جهانی از 47.6 ثانیه مجموعه در سال 1985 هنوز هم می ایستد به این روز و همچنین هنوز هم دارای ملی 200 متر رکورد 21.71 ثانیه دو نفر از اشمیت مورد علاقه وقایع است.

با این وجود اشمیت تبدیل شده سر در دنیای ورزشی و امن پوما اسپانسر و همواره رفتار او بیش از نیم میلیون followers on Instagram, به تریبون محل پست و خاموش کردن آهنگ در حالی که آموزش با نام تجاری.

ادامه مطلب: Marijana Veljovic: دیدار با ‘فوق العاده زیبا’ تنیس داوری تنظیم پالس مسابقه در استرالیا باز

مشخصات خود را جذب کرده است شناخته شده دیگر چهره های رسانه ها و اشمیت در حال حاضر را رد کرد و درخواست مطرح برای پلیبوی و مصمم است او را پیگیری تلاش اگر چه با صراحت بر خلاف خودش بعضی اوقات در وهله اول آمده.

“من نمی دانم که چرا من این عنوان” یک سر در گم اشمیت گفت: در مورد تعجب خود را با نام مورد. “ورزش می آید به وضوح برای اولین بار,” او اضافه شده است.

“وجود دارد هزاران نفر از دختران در Instagram که نگاه خوب و هنوز هم به عنوان بسیاری از طرفداران. باعث می شود شما جالب است که فقط در ورزش های رقابتی برای من است.”

اشمیت مشخصات رشد از 17,000 به بیش از نیم میلیون و در حال حاضر این دونده جوان سبک خودش را به عنوان یک تاثیر گذار در موافقت با دو و میدانی حرفه ای به عنوان عکس از مشخصات خود را به صورت دوره ای به ویروسی به عنوان محبوبیت رشد می کند.

او سوء استفاده کرده و حتی باعث فن صفحات در Twitter و Facebook با هزاران نفر از پیروان. اما آیا موفقیت خود را آنلاین انجام خواهد شد بر روی پیگیری موضوع دیگری است به عنوان استاندارد خواهد بود بطور قابل توجهی بالا جلوتر از توکیو است.

در حالی که او به نظر می رسد بیشتر مجموعه به پمپ آن را در مسیر با پوما از مطرح برای پلیبوی اشمیت بدون شک نوبه خود سر در هر ورزشی آرنا اگر چه تعقیب رویای خود را از توکیو 2020 به نظر می رسد به خارج از مسیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im