الکس سالموند را شاکیان ‘ویران’ با حکم دادگاه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

زنانی که ساخته شده برای حمله زمینی به اتهامات علیه الکس سالموند می گویند آنها گذاشته شده اند “ویران” و پس از او پاک در دادگاه.

یک هیئت منصفه در بر داشت اول سابق وزیر گناه نیست بر 12 از اتهامات تجاوز جنسی در مواجهه با او را در حالی که دیگری پیدا شد و نه ثابت.

بیشتر اتهام آزار جنسی یک زن 10 زن قبلا کاهش یافته است توسط دادستان.

آقای سالموند نگهداری او بی گناه بود در طول دو هفته محاکمه.

یک نماینده حقوقی آقای سالموند شده است در تماس با بی بی سی است اما به نظر در مورد زنان ،

نه زنان اصرار آنها نمی خواهد اجازه دهید سابق SNP رهبر بودن تبرئه آنها تعریف می شود.

و آنها گفتند که در حالی که تجربه مصرف پرونده به دادگاه شده بود “پس از سانحه” آن شده بود که “کار درست را انجام دهید”.

‘توانمند سازی زنان’

در یک بیانیه مشترک صادر شده از طریق تجاوز به عنف بحران اسکاتلند نه زنان گفت: “در حالی که ما در حال ویران حکم ما نمی خواهد اجازه دهید آن را تعریف ما.

“ما امیدواریم که از طریق تاباندن نور بر روی ما تجربه آن را در خدمت حمایت و توانمندسازی زنان در آینده است.”

زنان صحبت کرد تقریبا یک هفته پس از سابق رهبر SNP پاک شد از 13 اتهام او مواجه شده است – از جمله اتهام اقدام به تجاوز به عنف – توسط یک هیئت منصفه در دادگاه عالی در ادینبورگ.

از شاکيان که هویت محافظت شده توسط دادگاه به منظور شناسايی شد که در دادگاه تنها به عنوان یک زن, زن ب, زن ج, زن, D, زن, F, زن, G, زن, ثانیه, زن, J و K

آنها گفتند: “هیئت داوران تحویل داده شده است اکثر حکم در اتهامات عنوان شده علیه اول سابق وزیر.

“ما در حال ویران حکم. با این حال ما ملتهب امیدوارم که به عنوان یک جامعه ما می تواند حرکت رو به جلو در درک ما از آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی.”

آنها به یاد می آورد که آقای سالموند وکیل Gordon Jackson, QC, تا به حال به نقل از زن در ثانیه و گفت: مشتری خود را “باید یک مرد بهتر”.

در شواهد خود را به دادگاه, زن, ثانیه گفته بود: “من آرزو می کنم برای زندگی من اولین وزیر بهتر بود و من اینجا نیست.”

آقای جکسون به هیئت منصفه گفت: “اگر در برخی از راه اول سابق وزیر شده بود یک مرد بهتر, من نمی خواهد در اینجا شما نمی خواهد در اینجا هیچ یک از ما در اینجا خواهد بود.”

‘سیاسی حباب’

در اختتامیه سخنرانی وکیل گفت: این پرونده در مقابل اول سابق وزیر “بدبو” – گفت: آن را از می آید “این سیاسی حباب با هیچ واقعی مستقل حمایت می کند”.

زنان گفت: در بیانیه خود: “امروز ما می خواهیم به ارسال یک قوی و مسلم پیام است که چنین رفتارهای تحمل باید توسط هر فرد در هر موقعیت تحت هر شرایطی است.”

“بسیاری از ما با هم صحبت می کنند تا در زمان ما حوادث مواجه بودند اما با روش های است که می تواند با شکایت در برابر چنین قدرتمند ، دیگران خاموش شد با ترس از عواقب.

“امید ما این بود که افرادی که از طریق آمدن به جلو در این زمان ما می تواند رسیدن به عدالت و تصویب تغییر دهید.

“ما در شرکت باقی می ماند در باور ما این است که در آینده به جلو به گزارش تجارب ما و نگرانی بود که کار درست را انجام دهید.

“اما روشن است که ما به تنهایی نمی تواند رسیدن به تغییر ما به دنبال.”

‘عمدی و ساختگی’

در طول شواهد خود را به دادگاه آقای سالموند گفت: ادعاهای خود را در مورد اتهام انجام شد “عمدی و ساختگی برای یک هدف سیاسی” و یا “مبالغه”.

و او گفت که او “هرگز اقدام به غیر مبتنی بر رضایت طرفین روابط جنسی با هر کسی در تمام زندگی من”.

آقای سالموند دفاع تیم گفت: در طول محاکمه که ارشد اسکاتلند رسمی دولت شناخته شده به عنوان یک زن که یکی از شاکیان تماس گرفته بودند برخی از دیگر شاکيان قبل از آقای سالموند متهم شد.

صحبت های خارج از دادگاه پس از تبرئه آقای سالموند گفت: “به عنوان بسیاری از شما می دانید وجود دارد برخی از شواهد من را دوست دارند به دیده led در این دادگاه اما به دلایل مختلف ما قادر به انجام این کار.

“در برخی از نقطه که اطلاعات است که حقایق و شواهد را نور روز را مشاهده کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im