الکس سالموند دادگاه: زن می گوید: سابق وزیر عذر خواهی کرد’ به صورت رفتار

سابق کارمند دولت ادعا کرده است که الکس سالموند عذر خواهی کرد به او خود را “غیر قابل قبول” رفتار.

زن شناخته شده به عنوان زن F گفت: عذرخواهی پس از آقای سالموند گفت: او را به نشستن بر روی تخت برداشته تا دامن او و گفت که او “مقاومت”.

او را تکذیب کرد یک پیشنهاد از آقای سالموند وکیل وجود دارد که تا به حال شده است صرفا یک “بیت از cuddling” بین او و اول سابق وزیر.

آقای سالموند را انکار می کند آزار جنسی زن F به قصد تجاوز به عنف.

این حادثه ادعا شده است که اتفاق افتاده است در اولین وزیر رسمی Bute خانه اقامت در ادینبورگ در ماه دسامبر 2013.

آقای سالموند همچنین انکار می کند بیشتر شارژ که او sexually assaulted همان زن با بوسیدن او را در دهان در Bute خانه در ماه نوامبر یا دسامبر همان سال.

او تسلیم ویژه دفاع از رضایت به هر دو از اتهامات عنوان شده علیه.

دادگاه همچنین شنیده ادعا می کنند در طول روز پنجشنبه شواهدی وجود دارد که قوانین معرفی شدند در سال 2013 برای جلوگیری از کار بدون همراه با آقای سالموند در Bute خانه.

زن F گفت: دادگاه عالی در ادینبورگ است که کار خود را به عنوان یک اسکاتلندی دولت مدنی به معنای او به طور منظم مشغول به کار ساعت های طولانی.

او گفت که او تا به حال به ارمغان آورد برخی از مدارک به آقای سالموند در Bute خانه اتاق نشسته بوده و بسیار سرد به دلیل یک مشکل با حرارت.

زن F ادعا کرد که آقای سالموند پیشنهاد کرده بود آنها به طبقه بالا به اتاق خواب به دلیل آن گرم تر شد.

او گفت: این به نظر نمی رسد به یک غیر منطقی پیشنهاد و توافق کردند – اما زمانی که آنها در اتاق خواب آقای سالموند شروع به “نوشیدنی کاملا پیوسته” از یک بطری moutai روح مشروبات الکلی که به او داده شده بود به عنوان هدیه از چین است.

او ادعا کرد که پس از آن احساس “تا حدودی ناراحت کننده” زمانی که آقای سالموند از او خواست تا او را کردن و اضافه کرد: “اما این درخواست از اولین وزیر پس از من پیروی.”

زن F گفت: آن را در اواخر شب و او تا به حال جمع آوری مقالات خود قبل از اقدام به رفتن به درب.

او گفت که او احساس “افزایش وحشت” زمانی که برای اولین بار وزیر به او گفت به “تخت”, اما “این بسیار در داخل یک محیط کاری و فرهنگ که در آن شما انجام هر کاری اولین وزیر از شما می پرسد”.

این شاهد گفت که او نشسته “primly” روی تخت و نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی اتفاق افتاد در چند ثانیه اول اما پس از آن “اولین وزیر دراز کشیده بود روی او قرار داده و دست خود را زیر دامن, لباس بلند زد و آنها را بر ران و پایین من و او مالش دست خود را بیش از bodice لباس من و بر سینه من.

“او بوسیدن من در اطراف صورت و لباس به صورت اتفاقی و مانند کسی که نوشیدن کاملا به شدت و زمزمه چیزی مانند “شما غیر قابل مقاومت’.”

زن F گفته او “نیست” به آقای سالموند هر گونه دعوت به انجام این کار تا به حال بارها و بارها گفتن است که “این نیست یک ایده خوب” و که او نیاز به ترک.

او گفت که او تا به حال احساس “ترکیبی از وحشت و ناباوری که این می تواند اتفاق می افتد. من می دانستم که من تا به حال برای جلوگیری از این, به دور است, اما چگونه بر روی زمین در واقع رسیدن به آن است ؟

“به نظر می رسید بسیار روشن است که او را متوقف کند مگر اینکه من می تواند در برخی از راه آوردن همه چیز را به توقف. احساس کردم او برای ادامه در همین راستا و وجود دارد خواهد بود یک پیشرفت به معنای تلاش برای حذف برخی از لباس های من و یا با توجه به چیزهایی که بیشتر هل دادن چیزهای بیشتر.

“من فکر کردم او در حال رفتن به سعی کنید به خلاص شدن از شلوار و لباس زیر و او را هل دادن برخورد جسمی بیشتر است.”

او گفت که آقای سالموند تا به حال یا در نهایت متوقف شده و یا منتقل شده بود به وزن خود را. او موفق به بلند شدن از تخت و گفت: “شب بخیر” به او.

‘بسیار ناراحت’

او گفت که او تا به حال شده است “بسیار ناراحت” در خانه راه رفتن و پیامک و یا ایمیل فرستاده شده یک همکار می گویند: “این یک شب من نیاز به را فراموش کرده ام”.

این شاهد گفت که او پس از آن ملاقات یکی از همکاران گفت که او آن را “می تواند یک جرم” و توصیه خود را برای تماس با مدیر خط.

او گفت: این منجر شده بود به یکی از آقای سالموند ویژه مشاوران صحبت به اولین وزیر و نشان می دهد که او عذر خواهی به او.

زن F ادعا کرد که چند روز بعد, او تا به حال یک جلسه با آقای سالموند در دفتر کار خود در پارلمان اسکاتلند که در طی آن “او به من گفت که او بود متاسفم برای آنچه اتفاق افتاده بود که آن را به حال شده است غیر قابل قبول است که او تا به حال شده است نوشیدن بیش از حد معمول – و نه فقط آن شب اما در کل با توجه به استرس است.

“او گفت که او مورد احترام من می خواستم برای نگه داشتن با هم کار کردن و عذر خواهی کرد. من قبول عذرخواهی کرد ما را به کار با هم.

“من باقی مانده در پست و نه تجربه هر گونه رفتار از وزیر اول که به نظر من نامناسب در بقیه زمان من در آن پست.

“به من گفت: شوهر من در شرایط عمومی. من هنوز هم نمی گفت هر کس دیگری در خانواده من است.”

دادگاه گفته شد از یک ایمیل نوشته شده توسط زن F در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در شب است که این حمله ادعا شده است که اتفاق افتاده است, که در آن او با اشاره به “ضمن تشکر چینی” برای moutai و گفت: ممکن است “یک یا دو سردرد در صبح”.

تحت بازجویی از آقای سالموند دفاع وکیل, Gordon Jackson, QC, او را تکذیب کرد که این بدان معنی است که او تا به حال نیز نوشیدن به شدت اصرار دارد که او تا به حال تنها یک “بسیار کمی” از روح.

او گفت که ایمیل شده بود در نظر گرفته شده برای هشدار دادن به یک همکار که آقای سالموند شد به احتمال زیاد به hungover در صبح و اضافه کرد: “اولین وزیر دوست داشت به تشویق کارکنان به نوشیدن با او. من شخصا نمی خواهم به نوشیدن مقدار در شرکت خود را.”

آقای جکسون توصیف آقای سالموند به عنوان یک “لامسه انسان” قرار داده و آن را به شاهد: “آنچه من گفت: اتفاق افتاده است وجود دارد کمی از آغوش گرفتن بین دو نفر از شما و شما به پایان رسید تا دروغ گفتن در کنار هم روی تخت. آن توضیح داده شد برای من به عنوان یک خواب آلود نوازش.”

زن F پاسخ داد: “البته که نه. من رد هر گونه پیشنهاد که من نوازش اولین وزیر.”

او همچنین گفت که آن را “غیر قابل تصور” را به تماس با پلیس در آن زمان به دلیل “سیاسی”.

او افزود: “کار ما درگیر حفاظت از اولین وزیر و شهرت او و در اجرا به (استقلال) رفراندوم چیزی است که در زمان آن حادثه به حوزه عمومی را به خطر انداخته موثر بر نتیجه همه پرسی. که به نظر می رسید غیر قابل قبول است.”

‘فرد قدرتمند’

دادگاه بعد شنیده ام از زن G, که گفت که او قبلا با آقای سالموند. او ادعا کرد که او تا به حال یک بار “smacked باسن من” هنگامی که او را ترک شام در همه جا تراشه رستوران در گلاسکو در سال 2012 که او گفت: تا به حال احساس “بد مثل من یک اسباب بازی به او”.

او گفت که او آن ذکر شده بود به یک همکار اما نتوانست آن را هر بیشتر به عنوان: “او رئیس من فقط وجود داشته در این کار به خاطر او و او فقط اتفاق افتاده است به قدرتمند ترین فرد در کشور است.”

هنگامی که آن پیشنهاد شد توسط آقای جکسون که با صدا غذا خوردن شده بود “بازیگوش” این شاهد گفت که او در نظر گرفته آن را به توان “بسیار نامناسب”.

زن G نیز گفته است که آقای سالموند او را دعوت به نشستن در کنار او در یک دو نفره نیمکت در Bute خانه در مارس سال بعد.

او ادعا کرد که آقای سالموند شده بود نوشیدن “یک معامله خوب” و تا به حال ساخته شده نامناسب سخنان قبل از قرار دادن بازوی خود را دور او و تلاش به او بوسه.

زن گفت که او ساخته شده او را بهانه و چپ قبل از پیام یک دوست به می گویند که آقای سالموند شده است: “منظور از او شده است نامناسب من قصد ندارم به عقب در فردا صبح.”

او در ادامه ادعا می کنند که یک تصمیم پس از آن گرفته شده است که زنان نباید مجاز به کار با آقای سالموند بدون همراه.

نهایی شاهد از روز زن گرم مادر که گفت دخترش به او گفته بود که او می دانست که چیزی در مورد الکس سالموند که می تواند “همه چیز را تغییر دهید”.

آقای سالموند است pled گناه نیست تا 14 ساله به اتهام تجاوز جنسی علیه یک مجموع از 10 زنان که همه آنها گفته که باید اتفاق افتاده است زمانی که او در خدمت به عنوان وزیر اول اسکاتلند و رهبر SNP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im