الکس سالموند مورد: شاهد می گوید متهم حضور نداشت Bute خانه شام

یک زن که الکس سالموند است که متهم به اقدام به تجاوز به عنف حضور نداشت یک شام در اقامتگاه رسمی در شب حادثه گفته که باید اتفاق افتاده است شاهد ادعا کرده است.

شاهد سامانتا آرایشگر گفت: او با حضور در یک وعده غذایی با آقای سالموند و افراد مشهور در نوجوانی, دید از بالا خانه در ژوئن 2014.

او گفت که او تا به حال دیده نشده یک مقام دولتی شناخته شده به عنوان زن در ثانیه وجود دارد.

زن در ثانیه است که قبلا گفته دادگاه که آقای سالموند “pounced” او را پس از شام و در زمان او لباس.

دادگاه عالی در ادینبورگ نیز شنیده شواهد از افراد مشهور در هفته گذشته که پلیس گفت که او می تواند به یاد داشته باشید زن ثانیه بودن در شام.

آقای سالموند را انکار می کند و اقدام به تجاوز به زن در ثانیه و بیشتر اتهام آزار جنسی او ماه گذشته.

  • گوش دادن به الکس سالموند محاکمه پادکست
  • Follow @bbcphilipsim برای به روز رسانی زنده از محاکمه

او همچنین انکار می کند بیشتر از 11 به اتهام تجاوز جنسی به هشت برابر زنان دیگر که همه آنها گفته که باید اتفاق افتاده است در حالی که او در اسکاتلند و وزیر اول و رهبر SNP.

ارائه شواهد به دادگاه در روز چهارشنبه خانم آرایشگر گفت: او می دانست که زن در ثانیه و تا به حال یک “قوی خاطره” از دعوت خود برای حضور در شام با افراد مشهور و آقای سالموند.

اما بازرگان گفت: او خاطره بود که ثانیه به او گفته بود او را نمی خواهد وجود دارد.

او در ادامه می گویند که آن را تا به حال تنها شده خود آقای وزیر اول اسکاتلند و مشهور بودند که در شام.

خانم آرایشگر وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک بطری شراب اما او نوشیدن نیست چرا که او به خانه رانندگی پس از آن که او را ترک کرده بود آقای وزیر اول اسکاتلند و مشهور در مورد 21:00.

خواسته های دفاع وکیل Shelagh McCall QC که آیا او تا به حال دیده می شود کاری ثانیه در هر نقطه ای که شب خانم آرایشگر جواب داد: “نه من.”

زمانی که دادستان الکس Prentice کنترل کیفیت قرار داده و بعد آن را به او که ثانیه به حال واقع شده است وجود دارد Ms آرایشگر جواب داد: “نه.”

او در ادامه گفت: “من کاملا واقعا هیچ خاطره ای از دیدن (در ثانیه) که شب است.”

زن ثانیه ادعایی در اولین روز محاکمه که آقای سالموند “pounced” او پس از شام.

او ادعا کرد که او را نادیده گرفت درخواست برای متوقف کردن و شروع به از بین بردن هر دو لباس های خود را و او قبل از هل دادن او بر روی تخت و در حالی که او برهنه شد.

آقای سالموند گفت: دادگاه در روز سه شنبه است که او تا به حال قبلی “رضایت جنسی روبرو می شوند” با زن ثانیه است که در نتیجه رابطه جنسی.

او گفت: زن در ثانیه است اتهامات علیه او بودند “دروغ” و این که او عصبانی شده بود زمانی که او تا به حال نه تایید و شخصی پروژه سیاسی او درگیر شده بود ،

همچنین به شواهد روز چهارشنبه سابق SNP MP Tasmina احمد-شیخ که گفت زن, ثانیه, حال, پیامک او در سال 2015 به می گویند که “این امر می تواند بزرگ برای کار با الکس دوباره”.

او گفت: زن در ثانیه بود و بعد “به وضوح بسیار ناراحت” است که پروژه خود را به حال شده است تایید شده توسط آقای سالموند.

Ms احمد-شیخ همچنین گفت که او تا به حال شده است در قلعه استرلینگ در نوامبر 2014 و در حال تماشا آقای سالموند داشتن عکس خود را گرفته با یک سابق مدنی شناخته شده به عنوان زن و K اما تا به حال نه دیده می شود هر چیزی نامطلوب.

اولین سابق وزیر متهم به قرار دادن دست خود را در پایین Woman K در حالی که این عکس گرفته شد.

در میان دیگر دفاع شاهدان روز چهارشنبه یک زن کارمند, که گفت که او تا به حال هرگز احساس ناراحت کننده در اطراف آقای سالموند و آگاه بود و نه از هر سیستم برای جلوگیری از کار به تنهایی با او در شب.

چه دادگاه شنیده تا کنون ؟

یکی دیگر شاهد الکساندر اندرسون گفت که او کار می کرد برای آقای سالموند برای 15 سال در نقش های مختلف.

آقای اندرسون گفت: اول سابق گفت: “همیشه لامسه” و دست دادن و در آغوش گرفتن مردم در خیابان.

اما او گفت که آقای سالموند رفتار شد “کاملا نامناسب”.

آقای سالموند می گوید: او بی گناه است از تمام اتهامات علیه او.

او وارد نیست گناه درخواست به تمام 13 از اتهامات که او هنوز هم چهره که شامل یک اتهام اقدام به تجاوز به یک, تجاوز جنسی به قصد تجاوز به عنف نه تجاوزات جنسی و دو ضرب و جرح خارج از نزاکت.

او تبرئه از اتهام بیشتر از تجاوز جنسی علیه یک 10th وقتی تاج کاهش دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im