کانادا موج بزرگ surfer الکس Botelho در بیمارستان بستری شده است پس از یک تصادف وحشتناک در امواج در سواحل پرتغال را ترک کرد و ناخودآگاه.

Botelho تا به حال فقط محو در پایان یکی از قابل اجرا بر روی امواج بزرگ کردن ساحل مرکزی پرتغال شد و در حال برداشت توسط یک جت اسکی سواری با گشت و گذار و شریک زندگی هوگو Vau زمانی که فاجعه رخ داد.

جت اسکی خود را بیش از حد آهسته به پیشی جستن یک موج بزرگ که زده آنها را از پشت فقط به عنوان یک موج ملاقات آنها را در مقابل. تاثیر انداخت جت اسکی بالا به هوا با هر دو مردان ریزد به دریا.

وحشتناک حادثه دستگیر شد توسط همکار موج بزرگ surfer Nic فون Rupp که مشترک این فیلم در Instagram با پیام حمایت خود را از دوست و همکار رقیب.

“امروز من در مواجهه با واقعیت از ما, ورزش, دلخراش, تماشای برادر من @alex_botelho بین مرگ و زندگی درست در مقابل چشمان جهان,” او نوشت.

“راستش بسیار کمی می توانست جان سالم به در فقط یک جانور از یک انسان مانند الکس به جلو و از طریق.. نه فقط به این دلیل قوی انسانی او است اما بیشتر برای عشق بسیاری از مردم برای او دعا به جلو و از طریق.”

همچنین در rt.com تماشا کنید: گشت و گذار رنج می برد وحشتناک رفتن در کام موج بزرگ قهرمانی در هاوایی

جهان گشت و گذار لیگ با صدور بیانیه ای پس از این حادثه گفت: “موج بزرگ surfer الکس Botelho درگیر در یک حادثه جدی در نظر دو گشت و گذار در چالش است.

“او را به بیمارستان بردند و ما در حال حاضر یک به روز رسانی وضعیت خود را. در حال حاضر او پایدار است و آگاه است. او را به ماندن در بیمارستان برای ارزیابی بیشتر.

“قلبی با تشکر از شما برای ایمنی و پزشکی تیم خود را برای پاسخ سریع. ما مایل الکس کامل و بهبودی سریع است.”

همچنین در rt.com فرانسه گشت و گذار قهرمان می میرد سن 24 و تنها چند هفته پس از مهاجرت به استرالیا برای شروع زندگی جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su