منتقدان تقبیح Al Sharpton برای گرفتن سیاسی و گرفتن عکس در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جورج فلوید یادبود و تلویزیون دانشمند است که در حال حاضر برنامه ریزی مارس در DC.

“جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی … دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن” Sharpton گفت: در این مراسم که آورده فلوید اعضای خانواده و همچنین مشاهیر مانند کوین هارت و تیفانی Haddish.

Sharpton به دست آورده به سلامتی طی سخنرانی خود بود اما به سرعت مورد حمله محافظه کاران هنگامی که او تصمیم گرفت برای رفتن سیاسی و عکس را در مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او هرگز دیده می شود کسی نگه مقدس راه رئیس جمهور بود که او عکس گرفته شده در کلیسای سنت جان در DC.

همچنین در rt.com AG بر محکوم جورج فلوید قتل & Antifa ‘افراطیون’ کاشت خشونت, کشته در حمله به پلیس و نقض حقوق مدنی

“شما همه بحث در مورد ساخت امریکا بزرگ” کشیش اضافه شده است. “برای چه کسی و چه زمانی ؟ ما تو امریکا بزرگ برای همه است.”

“به همین دلیل blk جامعه نمی تواند نفس ندارد, bcuz blk رهبران مانند Al Sharpton به حال خود زانو بر گردن آمریکایی های سیاه و سفید دهه” مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان الماس و ابریشم است.

دیگران را متهم به نداشتن از داشتن “شرم” و disgracing فلوید حافظه با ساخت سرویس سیاسی است.

دیگران اقدام به درخشش نور در Sharpton بحث گذشته است که شامل اظهارات ضد یهودی که بسیاری از آنها را آورده بودند تا در کنگره شنوایی خشونت پلیس.

Sharpton است در دفاع از خود لفاظی در مورد قوم یهود در گذشته و حتی نوشتن در سال 2011 که نظرات خود را در طول سال ها دستکاری شده اند توسط “افراطی یهودیان.”

Sharpton کلمات در Floyd یادبود هنوز هم به دست آورده ستایش از لیبرال ها و طرفداران Black Lives Matter جنبش هر چند بسیاری از آنها ستایش کشیش به عنوان “الهام بخش است.”

محافظه کاران خواهد نیاز به استفاده می شود به Sharpton حضور در اطراف زمان آتشین بحث های اطراف نژادپرستی و خشونت پلیس به او اعلام روز پنج شنبه مارس در DC با فلوید خانواده.

صحبت کردن به طور مستقیم به مارتین لوتر کینگ سوم در مخاطبان Sharpton گفت: “ما در حال رفتن به واشنگتن است. که در آن پدر خود را ایستاده در سایه یادبود لینکلن و گفت: “من یک رویا دارم.’ ما قصد داریم این 28 مرداد برای بازگرداندن و پیمان که رویا را به ایستادگی کردن.”

“این عصر به مقابله با پلیس و عدالت کیفری” او اضافه شده است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی