رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده فلسطینی است که همه مسلمانان خواهد بود قادر به عبادت در “al-Aqua مسجد” تحت خاورمیانه “معامله قرن” طرح صلح – احتمالا اشاره به “الاقصی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن. ی بیش از نام این مسجد یکی از مقدس ترین سایت در اسلام قرار مستقیما در بالای سایت اسرائیل طولانی آرزو برای خود معبد سوم – به او نشان داد جزئیات خود را مدتها در انتظار طرح صلح روز سه شنبه با گرامیداشت یاد.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک راه حل دو کشور اسرائیل و فلسطین در ‘برنده فرصت برای هر دو طرف

اسراییل و اردن ملک عبدالله را “اطمینان حاصل شود که وضعیت موجود از کوه معبد حفظ شده است و همه مسلمانان که مایل به بازدید مسالمت آمیز و دعا در al-Aqua مسجد خواهد بود قادر به انجام این کار,” مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد.

او شروع کرد به اشتباه نام ما-ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی اضافه کرد که “او با سر حزب الله و من فکر نمی کنم آنها تا به هر چیزی خوب” زمانی که رهبر سپاه قدس کشته شد در یک حمله هوایی آمریکا در فرودگاه بغداد.

با وجود این اشتباهات تهمت رو ایستاده تشویق می کردند پس از ذکر ترور – به طور قابل توجهی بیشتر تشویق از او می خواهم برای دریافت امیدوار کننده فلسطینی ها بیش از دو برابر فعلی خود را در قلمرو و 50 میلیارد دلار در سرمایه گذاری. محل دقیق آن سرزمین نبود مشخص شده و یکی دیگر از وعده – که نه فلسطینی ها و اسرائیلی ها خواهد بود “بی خانمان از خانه های خود را“–پیشنهاد آن را نمی ممکن است در آنچه که در حال حاضر در نظر گرفته شده فلسطین.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: یاد مسجد نام به درستی اطمینان شک او در واقع صحبت کردن در مورد الاقصی و نه جدید “مغلوب ساختن پیشی جستن فلسطین’ کازینو پیچیده و در عین حال آشکار شود.

همچنین در rt.com حماس خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد ‘تهاجمی’ بیت المقدس طرح ‘مزخرف’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de