با نام مستعار KO می خواهم با تاج: Khabib Nurmagomedov ‘s ما آموزش های پایه بسته به علت COVID19

Khabib Nurmagomedov آمریکایی آکادمی کیک بوکسینگ (نام مستعار) آموزش پایه در کالیفرنیا بوده است تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس فقط یک ماه از از روسیه را برنامه ریزی شده UFC دفاع از عنوان با تونی فرگوسن.

ادامه مطلب: تایسون خشم shuns coronavirus هشدار به سر میخانه برای روز سنت پاتریک پاینت

این Dagestani قهرمان به طور سنتی آماده برای مبارزه در کیک بوکسینگ آکادمی (نام مستعار) آموزش دفتر مرکزی آن در سان خوزه, اما ورزشگاه در حال حاضر بسته شده به مردم برای مبارزه با COVID19 شیوع.

خود را سبک دفاع از عنوان فقط با فرگوسن است و با توجه به محل در UFC 249 در مارس 18.

“ورزشگاه به طور موقت بسته و از 3/17.20 تا زمانی که ما در حال توصیه ما می توانیم دوباره باز” آکادمی مطلع در وب سایت رسمی خود.

“ما پس از حکم داده شده توسط این شهرستان برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس…ایمن بمانید و ما امیدواریم این کار به زودی به پایان می رسد!”

Khabib قطار در نام مستعار با UFC افسانه ای و سابق نور قهرمان سنگین وزن دانیل Cormier و دو زده اند تا آموزش غیر طبیعی در بدنسازی.

UFC را 155 پوند پادشاه در حال حاضر در حال آموزش برای پیش بینی ترین مبارزه در سازمان سابقه او به عنوان چرخ دنده ها به صورت فرگوسن در مارس 18.

که مبارزه نیز فرو معرض خطر به دلیل گسترش ویروس به نیویورک پیش بینی شده شهرستان میزبان برای مبارزه در بروکلین Barclays Center, معرفی ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 500 نفر است.

با این وجود UFC head honcho دانا سفید اصرار مبارزه پیش خواهد رفت “هر آنچه در آن طول می کشد”با وجود بقیه از دنیای ورزشی تعلیق و یا مجددا مرتب و حتی عمده ترین مسابقات.

در میان آنها NBA معلق است به حالت تعلیق در فصل خود و در هر عمده فوتبال اروپا لیگ نیز وارد یک دوره به تعویق افتادن, در حالی که روز سه شنبه یوفا رسما اعلام این تابستان یورو 2020 مسابقات در حال حاضر خواهد شد در 2021.

با این وجود رنگ سفید باقی مانده مبارز: “[W]e در حال به تعویق انداختن سه بعدی رویدادهای اما تونی فرگوسن در مقابل Khabib در مارس 18 است و آن را هنوز هم اتفاق می افتد” سفید ESPN گفت:.

ادامه مطلب: ‘ما بزرگترین قربانی’: رئیس یوفا Ceferin می گوید: “سلامت اولویت شماره یک’ پس از یورو 2020 به تعویق افتادن

“بنابراین ما در حال رفتن به دنبال این دستورالعمل ها به بیش از 10 نفر در یک اتاق. و ما امیدواریم که این همه را پاک می کند تا آوریل است. این مبارزه در حال رفتن به اتفاق می افتد, هیچ, جمعیت, هر آنچه در آن طول می کشد. آن را احتمالا حتی نمی خواهید در ایالات متحده است. اما این مبارزه در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de