فرودگاه غول Swissport مجموعه به نصف آن انگلستان نیروی کار

Swissport است به قطع بیش از نیمی از آن بریتانیا نیروی هوایی به شرکت های مبارزه با اثرات coronavirus بحران است.

این شرکت گفت که مشاوره در برش تا 4,556 شغل.

مدیر اجرایی Jason هولت گفت: این شرکت به منظور کاهش حجم از نیروی کار خود را برای زنده ماندن.

Swissport عمل در فرودگاه ها در سراسر انگلستان از جمله هیترو و گتویک که در میان کسانی که به شدت از بحران رسید.

مسافرت هوایی سقوط در سراسر جهان پس از دولتها تحمیل محدودیت های مسافرتی در طول coronavirus مستندات.

  • که معاف از قرنطینه ،
  • انگلستان شرکت های هواپیمایی هشدار قرنطینه خواهد شد ‘کشتن مسافرت هوایی’

در حالی که برخی از شرکت های هواپیمایی در حال برنامه ریزی برای شروع پرواز در برخی مسیرهای دوباره به عنوان مستندات بالابر Swissport گفت: درآمد آن است و پیش بینی می شود تقریبا 50 درصد کمتر از سال گذشته با توجه به بحران است.

آقای هولت گفت: در یک پیام به کارکنان: “ما باید این کار را به امن تاسیسات کمک مالی از وام دهندگان و سرمایه گذاران برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است در انگلستان و ایرلند است.

“این درست است که ما دیده ایم دوران سخت قبل از – ابر آتشفشانی, 9/11, بحران مالی – و ما اب و هوای این. اما این بار متفاوت است. ما هرگز دیده می شود هر چیزی مانند Covid-19 در طول عمر ما.

“ما در حال حاضر رو به یک دوره طولانی از عدم اطمینان و کاهش تعداد پرواز همراه با تغییرات قابل توجهی در نظر گرفتن محل به راه مردم سفر و راه کالاهای حرکت می کند در سراسر جهان.

“وجود دارد هیچ فرار از این واقعیت است که این صنعت در حال حاضر کوچکتر از آن بود و آن باقی خواهد ماند بنابراین برای برخی از زمان آمده است.”

‘ویرانگر اخبار’

Swissport در مورد استخدام 8,500 کارگران در فرودگاه ها از جمله چمدان گرداننده و بررسی در کارکنان.

این GMB اتحادیه گفت: اعلام شد “اخبار ویرانگر” با شغل را از دست داده بودند که ضروری برای اقتصاد منطقه ای.

نادین Houghton ملی افسر GMB گفت: “با Swissport در حال حاضر با توجه به کاهش شغل در این مقیاس ما نگرانی عمیق در مورد زنده ماندن از بسیاری از ما در فرودگاه منطقه ای و منافع منطقه ای برای اتصال به کامپیوتر است که آنها را.”

الیور ریچاردسون ملی افسر متحد گفت: “ما نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ دولت بریتانیا نیاز به فوریت مداخله با قرار دادی بسته مالی و فرمت 80% کردند طرح برای صنعت حمل و نقل هوایی.”

بخش حمل و نقل همواره گفته است که در حالی که بخش حمل و نقل هوایی مهم است که در اقتصاد انگلستان همه شرکت ها از جمله شرکت های حمل و نقل هوایی باید اول کشف موجود دولت طرح کنید و سعی کنید به جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران قبل از دولت خواهد شد در نظر گرفتن وضعیت فردی شرکت.

انجمن صنعت خطوط هوایی بریتانیا در پاسخ به Swissport اعلام تکرار فراخوان خود را برای هدف کمک دولت برای این بخش است.

“نیاز به یک محرک بسته از اقدامات برای این صنعت در حال حاضر حتی بیشتر حیاتی” گفت: مدیر اجرایی تیم Alderslade.

دوشنبه آینده دولت است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در مسافرت های بین المللی دالان که اجازه می دهد مردم از انگلستان برای بازدید از کشورهای منتخب و بدون نیاز به صورت 14 روز در قرنطینه خود بازگشت.

آقای Alderslade استقبال چشم انداز که اما افزود: “دولت باید به انجام خیلی بیشتر برای کمک به یک بخش بسیار زیادی بر روی زانو خود را.”


کارکنان در Swissport رسیدگی توشه پس از آن بررسی می شود ، آنها همچنین de-ice و سوخت گیری هواپیما و مدیریت حمل و نقل.

این شرکت فراهم می کند خدمات ضروری برای بسیاری از فرودگاه های بریتانیا و خطوط هوایی.

در آوریل Swissport بریتانیا هشدار داده و آن را به بریده بریده هزاران شغل اگر بیشتر حمایت دولت از بخش حمل و نقل هوایی آینده بود.

این آخرین اطلاعیه نشان می دهد که چگونه عمیق آسیب به بخش حمل و نقل هوایی است.

این بیماری همه گیر است و آمار حمل و نقل هوایی و شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به قراضه ده ها هزار نفر از مشاغل است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de