شرکت های هواپیمایی و مهمان نوازی و سرگرمی: چگونه بسیاری از کسب و کار خواهد مرد در سخت ترین ضربه صنایع طول Covid-19 بحران ؟

این Covid-19 همه گیر است چکش کسب و کار در سراسر جهان است. بحران به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه به طور نامحدود به مردم گفت: برای عمل اجتماعی فاصله ” و ” خود-انزوا نیست که صنایع خواهد بود سخت ترین ضربه ؟

پرواز انفرادی ؟ شرکت های هواپیمایی تماس بگیرید برای نجات

صنعت هواپیمایی بود و احتمالا برای اولین بار عمده تلفات از حرکت ناگهانی به تعطیل جهان بیش از این گسترش Covid-19. آنچه در آغاز به عنوان یک چند پراکنده تماس برای محدود کردن پرواز از نقاط مانند ایتالیا و چین به سرعت بدل به سراسر جهان سفر ممنوعیت و محدودیت.

انگلستان حمل و نقل هوایی می تواند “محو” توسط pandemic انگلیسی خلبانان شرکت هواپیمایی’ Association (BALPA) گفت: هفته گذشته در تماس با دولت به عمل بلافاصله به آن را ذخیره کنید. شرکت های هواپیمایی در حال خم شدن تحت فشار عظیم رها کردن در تعطیلات تابستان رزرو به عنوان آنها عمل تقریبا خالی پرواز و هزاران نفر از کارکنان مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق.

بریتانیا خطوط هوایی روز یکشنبه به نام برای £7.5 میلیارد دلار کمک مالی در حالی که ما شرکت های هواپیمایی خواستار 50 میلیارد دلار تزریق پول نقد یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل محدودیت در تمام سفر از اروپا به آمریکا در یک بیت برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. این هفته اسکاندیناوی هواپیمایی SAS به طور موقت متوقف بسیاری از ترافیک خود را و به طور موقت گذاشته حدود 10 ، 000 کارکنان — 90 درصد از کل کارکنان.

آن را فقط به شرکت های هواپیمایی شده اند که آمار موجی از محدودیت های مسافرتی هر چند: کروز شرکت نیز احساس درد. به عنوان کشتی سرگردان در دریا و تبدیل دور به عنوان کشورهای شاتر خود را به پورت $45 میلیارد دلار کروز صنعت نیز در دوره برخورد با فاجعه است.

همچنین در rt.com Cash-strapped جهانی هواپیمایی به دنبال میلیاردها دلار کمک مالی دولت برای زنده ماندن

ویروسی وحشت در صنعت مهمان نوازی

رستوران ها و بارها نیز در وضعیت هشدار بیش از دولت دستورالعمل ارائه مشاوره به شهروندان به دور ماندن از فضاهای شلوغ به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر قاره است. کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا در کل مستند با تنها خدمات حیاتی باقی مانده باز است. در ایرلند بارها بسته در سراسر کشور یک روز قبل از روز سنت پاتریک — معمولا یکی از شلوغ ترین هفته سال.

در انگلستان کسب و کار گروه هشدار داده اند از “صدها نفر از هزاران نفر از ضرر و زیان کار” در یک صنعت که در استخدام بیش از 3.2 میلیون نفر در بارها و رستوران ها و دیگر 2.8 میلیون نفر در سراسر زنجیره تامین — و اضافه می کند که بیش از £120 میلیارد دلار به اقتصاد بریتانیا در سال است. وجود دارد همچنین می تواند “هزاران نفر” از تعطیلی دائم اگر ساعت بوریس جانسون دولت گام در ارائه پشتیبانی قوی. Carluccio رئیس اجرایی روز دوشنبه گفت که این زنجیره است که صرف “روز دور از مقیاس تعطیلی” — یک وضعیت که در مواجه خواهد شد توسط بسیاری از دیگران بیش از حد.

همچنین در rt.com ‘وجود’ از بسیاری از بارها تهدید به عنوان ساعت جانسون خواستار انگلیسی ها به “برش غیر ضروری’ تماس های اجتماعی

در یک استارک هشدار در شنبه UKHospitality اجرایی کیت نیکولز گفت که مگر دولت فوری را فراهم می کند پشتیبانی از این صنعت را “متوقف به وجود داشته باشد در هر بناست ظرفیت.

در سراسر تالاب در ایالات متحده صنعت هتل شده است “ویران” و “می تواند سال به بازیابی,” کنز نیویورک گزارش شده است. Hotelier Andre Balazs گفت: خروجی او شمارش در بحران مصرف تا دو سال قبل از نرخ اتاق و سطح اشغال شده به حالت عادی بازگشت. برخی برآوردها نشان می دهد اشغال هتل در نیویورک رها شده می تواند به طور بی سابقه ای 20 درصد است.

در همین حال هزاران نفر از رستوران ها در سراسر ایالات متحده می تواند “شکست برای همیشه” به عنوان Covid-19 متجاوزین در سراسر کشور ‘Top Chef’ قاضی هیو Acheson هشدار داد در یک صدای جیر جیر. به آب و طوفان برخی از آنها ramping تا خود را تحویل خدمات. روز دوشنبه بارگذاری می خورد گفت: آن را صرف هزینه های تحویل برای سفارشات از مبارزه مستقل رستوران در حالی که مواد غذایی اروپا تحویل شرکت هایی مانند Deliveroo, Glovo و JustEat معرفی ‘تماس با ما’ گزینه های تحویل به تشویق سفارش.

نشان می دهد که نمی تواند: تئاتر & سینما شاتر

با ‘اجتماعی فاصله’ دستورالعمل در حال حاضر در محل در سراسر جهان به طور طبیعی هر صنعت است که شامل گروه های زیادی از مردم تجمع با هم در حال رفتن به یک ضربه.

به سینما نزدیک به طور موقت در سراسر جهان شرکت های تولید شده است هل دادن به عقب تاریخ انتشار انتظار گیشه بازدید مانند ‘یک محل آرام 2″ و آخرین فیلم جیمز باند ‘هیچ وقت به مرگ ، برخی برآوردها نشان می دهد که جهانی فیلم کسب و کار می تواند 5 میلیارد دلار ضرر و زیان بیش از این ویروس وحشت. کنسرت در سراسر جهان را نیز لغو شده و دوباره.

همچنین در rt.com اقتصاد جهانی بود مرگ بیمار قبل از در حال حاضر, اما Covid-19 را سرزنش اگر آن را قفل

NBC Universal, معلق تولید و یا سرعت تا آخر فصل برنامه برای 35 از خود نشان می دهد در حالی که فردا به کار یک استراتژی مشابه هالیوود گزارشگر گفت. خدمات جریان Netflix بکشد و اپل نیز به حالت تعلیق فیلمبرداری در پروژه های خود را.

در انگلستان 250 تئاتر باید توقیف درهای خود را به طور موقت به عنوان Covid-19 طول می کشد عوارض خود را در یک صنعت که در استخدام 290,000 مردم است. جامعه تئاتر لندن و در رویال اپرا هاوس هر دو خواسته theatregoers برای اهدای قیمت بلیط استفاده نشده خود را به تئاتر برای حمایت از این صنعت اگر آنها می تواند.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de