مادر مجبور شد به تعقیب غول تکنولوژی مایکروسافت برای 11 ماه پس از او فرزندان’ Xbox Live اکانت هک شد و موکل ساخته شده با تقریبا £240 ($310) از FIFA بازی امتیاز. نه هر کس حاضر متقاعد شده بود با این داستان.

Lesley Urwin از Elgin, مارماهی در اسکاتلند دریافت کرده کاملا یک شوک در ماه مارس گذشته زمانی که او متهم شد برای سه مقدار زیادی از Xbox Live امتیاز در هزینه £79.99 هر.

طبعا او بلافاصله بررسی اتهامات بازجویی از او سه پسر ناتان (17), Liam (14) و اسکات (نه) اما هیچ کس می دانست که چیزی در مورد آن! پس حساب باید هک شده اند.

Urwin ادعای مایکروسافت بارها و بارها به رهبری او را در محافل تلاش برای پیگیری کردن هکرها بی پروا در نهایت قبل از گفتن او را که وجود دارد هیچ نشانه ای از فعالیت های جعلی در حساب خود را.

“پسران تا به حال هیچ Xbox Live برای نزدیک به یک سال به عنوان یک نتیجه از آنجا که من نمی خواهد اجازه دهید آنها را در ورود به سیستم” Urwin گفت.

“I am fed up مبارزه و من می خواهم برای هشدار دادن به دیگران است. هیچ یک از این تقصیر ما است.”

همچنین در rt.com ایکس باکس کاربران دیگر قادر به بحث با صدا غذا خوردن’, تحت, جدید, مایکروسافت, شرایط و ضوابط خدمات

در نهایت Urwin یافت اضافی دستگاه های ثبت شده به حساب, و او آنها را حذف در همان زمان به عنوان از بین بردن او جزئیات کارت اعتباری.

مایکروسافت گفته است که موضوع خود را با بازپرداخت اما او نمی تواند قرار دادن وجوه یا Xbox Live account یا حساب بانکی شخصی به آن مرتبط است.

این شرکت بنا به گزارش موفق به ردیابی منبع این هک به یک آدرس IP در وارینگتون در Cheshire اما مقصر هنوز به عدالت به ارمغان آورد.

در حالی که در این زمان حساب رسمی از حوادث نه هر کس حاضر شد تا متقاعد. را وارد کنید و عضو شورای نظارت مدت مشکل و memesmiths.

“من در اشک. او واقعا نگه داشته تا با این دروغ به نقطه ای که از آن ساخته شده ، بچه رو یخ در رگ” یک دیدگاه ویروسی واکنش بخوانید. “که چهره یک پسر است که 36,000 فیفا بازی امتیاز غنی” دیگر اضافه شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de