یک دادگاه بود را به آتش کشیدند و پلیس و تخریب در طول زیادی تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا. خشونت می آید به عنوان دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده شد برخورد با شورش
و هرج و مرج و تظاهرات.

پلیس اوکلند گفت که “آشوبگران” آغاز شده بود فروغ داخل آالمدا کانتی برتر دادگاه در شب شنبه. یک ویدئو نشان می دهد آتش مواج در داخل ساختمان.

پیش از آن در شب به معترضان حمله به یک ایستگاه پلیس با گزارش گفت: آنها را شکست ویندوز و نقاشی دیواری بر روی ساختمان است. دیگران پرتاب ترقه و با اشاره لیزر در افسران و هلیکوپتر نظارت بر وضعیت. پلیس اوکلند بعد به اشتراک گذاشته شده عکس پس.

خشونت آمد و به عنوان صدها نفر از معترضان در راهپیمایی را از طریق خیابان های مرکز شهر اوکلند ظاهرا در ‘همبستگی’ با پورتلند تظاهرکنندگان درگیر در شبانه درگیری با ماموران فدرال. فیلم نشان می دهد یک ستون بزرگ از معترضان پر کردن خیابان های شهر را با ردیف جلو از تظاهرکنندگان حمل سپر.

با وجود گزارش های متعدد از خشونت و خرابکاری بازداشت شده اند ساخته شده رسانه های محلی گزارش. برای هفته سیاه زندگی توجه فعالان را به طور منظم برگزار شد تظاهرات در سراسر آمریکا با برخی از تظاهرات نزولی به شورش.

همچنین در rt.com پلیس سیاتل اعلام شورش در میان آتش سوزی خرابکاری & درگیری با معترضان (ویدئوها)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی