‘تهاجمی خلع ید تلاش’: روسیه انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام فضا برای grabs توسط آمریکایی ها

آمریکا اعلام کرده است فضای بیرونی حقوقی معادل وحشی, غرب و روسیه بر این باور است که ممکن است منجر به grimmest از عواقب مانند بسیاری از سیاست های منطقه ای را گسترش بود در گذشته است.

روسیه و آژانس فضایی بود تحت تاثیر قرار توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی که نمی بینم فضا “به عنوان یک جهانی عوام.”

“تلاش برای سلب مالکیت فضا و تهاجمی قصد دارد عملا دست گرفتن سرزمین های از سیارات دیگر را به سختی و تشویق دیگر کشورها برای شرکت در پربار همکاری” گفت: Sergey savelyev را, Roscosmos معاون مدیر مسئول همکاری های بین المللی.

همچنین در rt.com SpaceX را Starship SN3 نمونه اولیه موشک CRUMPLES مانند قلع می تواند به عنوان آن را با شکست مواجه آخرین آزمون (تصویری)

او در پاسخ به ما از تلاش برای جلب شرکت های خصوصی و خارجی سازمان ملل به بازیابی و استفاده از منابع در فضا با اطمینان آنها را که ممکن است آنها را به آنچه آنها می خواهند در خارج وجود دارد از نظر قانونی صحبت کردن.

“آمریکایی ها باید از حق مشارکت در تجاری اکتشاف بازیابی و استفاده از منابع در فضا” مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی اعلام کرد.

این اولین بار نیست که ما چشم به فضا منابع است. در 2015, کنگره امضا قانون هموار راه را برای شرکت های آمریکایی به برداشت آنچه را که آنها پیدا کردن در ماه و سیارک ها.

“تاریخچه دیدم نمونه هایی از سازمان ملل تصمیم گیری منافع خود را مورد نیاز گرفتن سرزمین. همه به یاد چه می آید از آن” savelyev را هشدار داد.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im