‘تهاجمی طرح’: پاکستان انفجار هند $3bn سلاح مقابله با واشنگتن برای بی ثباتی در حال حاضر در حال فرار از منطقه’

اسلام آباد ابراز نگرانی اخیر چند میلیارد دلار سلاح قرارداد امضا شده بین واشنگتن و دهلی نو اصرار هسته ای خود را مسلح رقیب است ناراحت کننده ثبات در جنوب آسیا است.

بر روی پاشنه از 3 میلیارد دلار ارز جوهر در هفته گذشته – که هند خرید 24 MH-60R Seahawk هلیکوپتر از ما اسلحه غول لاکهید مارتین – پاکستان سخنگوی وزارت خارجه عایشه Farooqui گفت: این حرکت نگران کننده بود و نشان داد دهلی نو را دشمن قصد به سمت اسلام آباد.

“پاکستان نگرانی در مورد دفاع معاملات با هند در خصوص فروش پیچیده سیستم های سلاح به هند که به اعتقاد ما را بیشتر بی ثبات کردن در حال حاضر فرار منطقه” Farooqui به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه و افزود که پاکستان می کشد “لفاظی و تهدید زبان” از رهبران هند “بسیار جدی است.”

ما هشدار داده و از جامعه بین المللی چند بار در مورد هند تهاجمی طرح نه تنها نسبت به پاکستان اما نسبت به کشورهای دیگر در منطقه نیز هست.

هلیکوپتر معامله امضا شد در طول جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند در هفته گذشته با آمریکا رهبر مباهات دو کشور را به زودی تبدیل به “لیگ دفاع همکاران” و اشاره کرد که اضافی مذاکرات بودند در آثار به فروش دهلی نو ما ساخته هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های ضد هوایی.

همچنین در rt.com “بهترین سلاح در این سیاره’: مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید $3bn سلاح مقابله با دهلی نو در تجمع عظیم در هند

همکاری های دفاعی بین پاکستان و ایالات متحده و در عین حال می شود در سال های اخیر است. در حالی که اسلام آباد که با تکیه بر واشنگتن برای نظامی و سخت افزار و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوراق برخی از 3 میلیارد دلار در امنیت و کمک به این کشور در سال 2018 این ادعا آن بود “پناه دادن به تروریست ها است.” پاکستان پس از تبدیل به کشورهای دیگر برای کمک در توسعه آن دفاع – از جمله چین و عربستان سعودی و امارات متحده عربی – پیدا کردن منابع جایگزین برای سلاح و تجهیزات و همچنین انجام تعدادی از تمرینات نظامی مشترک.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im