سن هیچ مانعی: 110yo زن که تقریبا در همه انتخابات هند نشان می دهد تا دوباره در دهلی نو رای

مجمع انتخابات در دهلی نو بسیار مهم برای بسیاری است که حتی قدیمی ترین رای دهنده در پایتخت نمی تواند مقاومت در برابر پرتاب وزن خود را پشت یکی از نامزدهای تشویق دیگران به دنبال کت و شلوار.

در میان میلیون ها نفر از رای دهندگان است که رأی گیری در روز شنبه در دهلی نو وجود دارد یکی که خارج از غرفه را نه فقط به دلیل سن او بلکه او قابل توجه رکورد رای گیری. در 110, Kalitara مندل است گفت: به دست گرفته اند و تقریبا در تمام انتخابات هند در طول قرن 20th.

“من به یاد داشته باشید آنها [رای گیری مقامات] را به انگشت شست من برداشت و پس از آن رای گیری خواهد بود تاشو قرار داده و به جعبه. من رای دادند با ماشین آلات (EVMs) بیش از حد,” او گفت: هند PTI news agency.

اما مندل نمی خواهید به دست نزدیک تماشا مجمع رای در پایتخت. او “مشتاق به او انگشت, جوهر” او پسر Sukh Ranjan رسانه های محلی گفت.

این صد ساله است و تشویق دیگران به “بیرون بروید و رای” به عنوان “دموکراسی رشد بر مردم و مردم باید شرکت کنند که هر شمارش آرا.”

انتخابات ارائه یک وسیله نقلیه خاص به منظور کمک به او برای رسیدن به مرکز رای دهی. همه در همه وجود دارد به عنوان بسیاری از 132 رای دهندگان بیش از 100 سال در پایتخت – 68 مردان و 64 زنان – که واجد شرایط برای رای دادن.

شنبه مسابقه از اهمیت حیاتی برای حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) است که در تلاش برای سرنگون کردن Aam Aadmi Party (AAP) که موفق به کسب 67 از 70 کرسی در مجلس در 2015.

همچنین در rt.com نخستوزیر هند دهلی نو را وزیر بسیج جوانان و زنان به ‘رای در تعداد رکورد’ در نبرد برای سرمایه مونتاژ

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی