فوتبال آفریقا, آیکون, از جمله دیدیه دروگبا, ساموئل اتوئو و Demba Ba باید واکنش نشان داد و با خشم پس از پزشکان پیشنهاد این قاره استفاده می شود می تواند به عنوان یک تست زمین در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

ژان پل میرا و کامیل Locht یک جفت از کارشناسان پزشکی در پاریس بودند و صحبت در مورد بهداشت جهانی بحران در یک گفتگو آنلاین هنگامی که آنها در مورد انجام یک مطالعه بزرگ در آفریقا در مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ویروس.

با اشاره به عدم ماسک درمان و تجهیزات احیا در این قاره آنها پیشنهاد کرد که روسپی بوده است هدفمند برای تست در آفریقا در تلاش برای پیدا کردن درمان برای این بیماری همه گیر ایدز در طول 1980s و 1990s و گفت: یک رویکرد می تواند بر اساس افرادی که “بسیار در معرض ندارند و حمایت می کند.”

چلسی افسانه ای و دو بار افریقایی فوتبالیست سال دیدیه دروگبا به نام این اظهارات را “رسوا” و “کاملا منزجر کننده است.”

“این کاملا غیر قابل تصور است که ما باید برای هشدار دادن به این” ساحل عاج تمام وقت گلزن پیشرو گفت.

“من می خواهم به وضوح محکوم کردن این بد نادرست و بیشتر از همه عمیقا نژادپرستانه کلمات. آفریقا نیست یک آزمایشگاه تست. اجازه دهید ما را نجات خودمان از این ویروس است که سقوط اقتصاد جهانی و ravaging سلامت جامعه در سراسر جهان است.

“استفاده نمی آفریقایی به عنوان خوکچه هندی. رهبران آفریقایی باید مسئولیت برای محافظت از مردم از این وحشتناک توطئه.”

بارسلونا قهرمان ساموئل اتوئو یکی از اولین واکنش به تکان دهنده بحث با عصبانیت پاسخ به این جلسه: “Son of a b*tch.

“شما فقط SH*T” اضافه شدن مهاجم که برداشت معتبرترین جایزه فردی در فوتبال یک رکورد چهار بار. “آفریقا است نه یک زمین بازی برای شما.”

خشم سنگال ستاره Demba Ba مشترک تصویری در رسانه های اجتماعی و به نام داد و بیداد. “خوش آمدید به فرهنگ غرب که در آن سفید و مردم باور خود را به طوری برتر که نژاد پرستی و ناتوانی تبدیل شدن به یک ابتذال” نوشت سابق لیگ برتر و زمان Basaksehir به جلو اصرار: “زمان به افزایش است.”

Ba همچنین با اشاره به “تمام قسمت های نژادپرستی که ما تجربه فقط در فوتبال در کمتر از شش ماه”از جمله اتهام نژادپرستانه سوء استفاده از سوی یک بازیکن از یکی از شاگردان سابق باشگاه آنتونیو Rudiger در چلسی که ناشی از لیگ برتر بازی در تاتنهام به متوقف در این فصل است.

34 سال پیر پرسید: “می تواند از نظر ما به عنوان یک فرد که می بیند یک بی عدالتی می کند عمل می کنند؟”

سابق لیورپول یوونتوس و پاریس سنت ژرمن هافبک محمد سیسوکو به نام نظرات “شنیع و شرم آور است.”“مزخرف ویروس در امان نیست [فرانسه],” او اضافه شده است. “آن را به شما درایو دیوانه.”

این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است که در مراحل اولیه گسترش آن در آفریقا و مؤثر در کشورهایی مانند آفریقای جنوبی که در آن سه هفته مستند تحمیل شد در هفته گذشته پس از انتظار عفونت اوج است.

جمهوری کنگو هافبک یوسف مولومبو که چپ اسکاتلندی قهرمانان سلتیک در سال گذشته بود و یک بازیکن وست برومویچ آلبیون در طول املا در لیگ برتر افزود: “آفریقا است نه یک سطل زباله می تواند و یا یک آزمایشگاه است. هیچ coronavirus واکسن آزمون در آفریقا است.”

همچنین در rt.com ورزشی داستان: 6 خیره کننده ورزشی مستند به لذت بردن از در طول coronavirus مستند (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی