اضافه کردن توهین به جراحت? پاریس رئیس پلیس می گوید به طور جدی بیمار Covid-19 بیماران نادیده گرفته مستند

با فرانسه وضعیتی وخیم از Covid-19 همه گیر سر از پاریس نیروی پلیس سرزنش شده است نشان می دهد که بدترین آسیب دیده بیماران باید تنها خود را مقصر بیماری خود را.

فرانسه بوده است و آمار به خصوص با شیوع کروناویروس. این کشور تایید کرده است نزدیک به 60,000 موارد به عنوان جمعه و بیش از 5000 نفر کشته شده اند. با دقیق در سراسر کشور مستند در زور و کارکنان بهداشت و درمان در تلاش برای تخصیص تخت بیمارستان بیش از 6,000 نفر در فرانسه در وضعیت بحرانی است.

اما پاریس’ رئیس پلیس Didier Lallement ابراز همدردی کمی برای مبتلا. “کسانی که در بر داشت در بخش مراقبت های امروز کسانی هستند که در ابتدای سلول نیست احترام آن را,” او گفت: BFMTV در صبح روز جمعه ادعا همبستگی است “بسیار ساده” یکی است.

همچنین در rt.com تهدیدات حملات نمیتوانیم فرانسه: رئیس اتحادیه تلفن های موبایل زنگ هشدار در افزایش خشونت علیه کارکنان داروخانه در میان Covid-19

توهین به بیمار را بازی نمی کند به خوبی با فرانسه برخی از آنها به نام برای Lallement استعفای. سیاسی Marine Le Pen گفت: رئیس عبارت بودند “کاملا احمقانه” در حالی که رییس مجلس Jean-Luc Melenchon به نام Lallement این “چهره اش نشان از این رژیم است.”

“نه تنها این کاملا غلط اما آن است که واقعا یک توهین به ما بیماران” یک مدیر بیمارستان گفت BFMTV. “از طرف مراقبان به نمایندگی از تمام بیماران ارشد باید استعفا دهد.”

حتی وزیر کشور کریستف Castaner – طرفدار Lallement سختی پلیس سیاست در طول ‘جلیقه های زرد’ تظاهرات – پا به تطهیر رئیس کلمات. “این بیانیه توسط بخشدار پلیس نادرست است,” او گفت:, و اضافه کرد که اطاعت از مستند است که با این حال مهم است.

Lallement خود عذرخواهی ساعت بعد با آزادی مطبوعات از گروه خود گفت که او “ابراز تاسف از دیدگاه او این صبح” و “قصد خود را به ایجاد یک پیوند مستقیم بین عدم رعایت بهداشت دستورالعمل و حضور بیماران در بخش مراقبت های ویژه.”

کار به عنوان پاریس’ top پلیس پس از ماه آوریل گذشته Lallement مستقر پلیس به خیابان های پایتخت فرانسه تقریبا هر آخر هفته پس او مسئول بخش. او اغلب سنگین دست سرکوب ضد دولتی ‘جلیقه های زرد’ معترضان و مخالفان اصلاحات در حقوق بازنشستگی به دست آورده است به او انتقاد شدید به ویژه برای نیروی خود را با استفاده از mutilating ‘زیر کشنده’ مهمات در تظاهرات ،

آن است که شاید تعجب آور پس از آن که Lallement خود را در قالب فرانسه Covid-19 شیوع بیماری به عنوان یک مسئله جنایی, بالاتر از بهداشت عمومی یکی.

هزاران نفر از جریمه شده اند مقعر به فرانسوی مقیم خارج بدون اجباری نامه از توضیح و رئیس هشدار داد کسی به فکر خروج از این شهرستان در این آخر هفته که افسران او خواهد بود وظیفه خود را متوقف کند “احمق برنامه.”

“ما خواهد بود بسیار شدید” Lallement گفت BFMTV.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im