‘در واقع خطرناک’: سامانتا زنبور عسل انصراف از PragerU نشان می دهد که لیبرال ها هنوز هم نمی توانید با جذبه ممنوع

لیبرال کمدین Samantha Bee گفته او ترس یوتیوب نیروگاه PragerU است شستشوی مغزی کودکان توسط disguising و جناح راست تبلیغات به عنوان محتوای آموزشی – اما ترس او را بهترین حمایت خروجی می تواند امید برای.

تماس با محبوب محافظه کار کانال “در واقع خطرناک,” زنبور عسل هشدار داد و آن را “ترفند[ing] بچه ها به فکر خود فیلم آموزشی” در یک صدای جیر جیر ارسال شده در چهارشنبه شب. در این پست یک تیزر برای کل بخش مورد PragerU در نمایش کامل پیشانی که در آن او هشدار داد که کانال بود و توری “میلیاردها انداز” از “متوسط و بالا مدرسه کودکان” که ناخواسته در حال برنامه ریزی با جناح راست دگم.

در حالی که بسیاری از والدین ممکن است تعجب به شنیدن فرزندان خود را به عمد به دنبال برنامه ریزی آموزشی – حتی اگر آن را تبدیل به محافظه کار تبلیغات در لباس مبدل – زنبور تکرار کهنه نقاط صحبت کردن برای ترساندن مخاطب او remarking در “روکش احترام” PragerU را چرخش بازیگران D-لیست مشاهیر بودند با قرار دادن بیش از ایده های ارتجاعی مانند “Planned Parenthood می خواهد برای سقط جنین به عنوان بسیاری از بچه ها به عنوان امکان پذیر است.

PragerU به نظر نمی رسد بیش از حد شکسته شود تا در مورد زنبور عسل نقد retweeting ویدئو های خود را در آن حساب. اجرا توسط مجری رادیویی محافظه کار دنیس Prager, PragerU در واقع متصلب تا میلیاردها بازدید با تعیین نیش اندازه لقمه محافظه کار دکترین برای همه مهم مخاطبان جوان اما لیبرال استقرار, به جای تلاش برای رقابت با خود را سیاسی اینترنت-age نسخه از ‘Schoolhouse Rock’, تا کنون صرفا خروشان در مدل های موجود.

زنبور عسل حامیان آمد را به زور به وضع اسمک دان در PragerU. عمیق سوراخ خروجی بود شستشوی مغزی کودکان با آپارتاید جنسیتی تبلیغات آنها گفت.

محافظه کاران ضربه پشت اصرار شبه کانال آموزشی تنها “را نشان می دهد و توضیح می دهد که حقایق دقیقا چگونه آنها در حال آیا ما آن را دوست دارم یا نه.”

چند موفق به قطع از طریق حزبی مجادله به قلب موضوع: اگر مواد PragerU پخش نبود به طور معمول بسته خارج از جریان اصلی آن را به سرعت از دست دادن جذابیت آن.

تا آن زمان بهترین تبلیغات PragerU می تواند امید برای این است که استقرار تایید لیبرال-میانه کمدین مانند زنبور عسل باید قاپوق آنها را در خود نشان می دهد. کانال جلب توجه ملی هنگامی که آن را به نام کردن Facebook و YouTube برای سرکوب محتوای خود را.

همچنین در rt.com ‘نازی ها با استفاده از سوت سگ’: داخلی ایمیل گوگل می رود پس از بن شاپیرو, Jordan Peterson & PragerU

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی