بازیگر تام هنکس اعلام کرد او و همسر تست مثبت برای coronavirus در استرالیا

برنده جایزه اسکار, بازیگر, تام هنکس تبدیل شده است آخرین مشخصات بالا قربانی Covid-19 اعلام در رسانه های اجتماعی است که او و همسرش را احساس قبل از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس در استرالیا.

هنکس است که در سفر به استرالیا کار در قبل از تولید Baz Luhrmann را الویس پریسلی biopic مشترک خبری با 6.7 میلیون از Instagram followers اواخر روز چهارشنبه.

بازیگر معروف برای نقش خود را در ‘بازیگران’, ‘Saving Private Ryan’ و ‘فارست گامپ’ است که به او در دوم بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه اسکار نوشت که او و همسرش همکار بازیگر ریتا ویلسون بودند احساس ناخوشی قبل از آنها تصمیم به “بازی چیزهای راست” و تست شده برای coronavirus.

ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

سلام و مردمی است. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!

Публикация от تام هنکس (@tomhanks)

زن و شوهر قرار داده شده است در قرنطینه هنکس گفت: توصیف وضعیت به عنوان “one-day-at-a-time رویکرد است.”

63 سال انجام نمی دهد هر گونه اطلاعات بر روی خود و یا همسر خود را از وضعیت امیدوار کننده به “نگه داشتن جهان ارسال شده و به روز شده است.”

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im