یک توافق عمل شناخته شده به عنوان تهمت خانواده ‘fixer,’ به نظر می رسد به بستری در یک تماس ضبط شده که جدید جاسوسی آمریکا رئیس عمل رئیس جمهور سفارشات زمانی که او گفته امن دستگیری ویکی لیکس ناشر Julian Assange.

محتویات تماس بین ایران عمل آرتور شوارتز و روزنامه نگار کاساندرا Fairbanks – که به نوبه خود می تواند جولیان آسانژ را استرداد دادگاه وارونه – گزارش شد در روز سه شنبه توسط چند ما رسانه ها با استناد به سازمان های غیر انتفاعی شفافیت گروه اموال مردم است. ضبط خود را بعدها منتشر شد فربنکس در توییتر.

در تماس مورخ سپتامبر 2019 شوارتز پنجه نرم می کند با فربنکس به حذف 10 سپتامبر صدای جیر جیر که در آن او می گوید که ریچارد Grenell سپس بحث ما ایران به آلمان “بود که کار می کرد از معامله برای جولیان آسانژ را بازداشت.”

در ابتدا Fairbanks حاضر به تکان دادن با این استدلال که صدای جیر جیر خود را بر اساس یک ABC گزارش خبری از آوریل گذشته وی از سوی مامورین که Grenell بود و کلام در متقاعد کردن اکوادور به اجازه پلیس بریتانیا به لندن سفارت جایی که جولیان آسانژ صرف برخی از هفت سال تحت پناهندگی سیاسی. در این گزارش پیشنهاد شده است که Grenell وعده داده شده Quito که ما نمی خواهد دنبال مجازات مرگ برای خود تبعید ناشر اگر آن را به رفتن پیش برای حمله.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن ‘hitman’ ریچارد Grenell مخفیگاه آنان را به ما هوش, رئیس

شوارتز با این حال اصرار داشت که فربنکس باید اسکراب جیر متهم او را از انتشار “اطلاعات طبقه بندی شده.”

صدایی به طور فزاینده ای نا امید با Fairbank تمایل به جلو و پست مغلوب ساختن پیشی جستن دلال می گوید او می تواند به زندان برود بیش از اطلاعات او ظاهرا با او به اشتراک گذاشته.

“ریک نقش طبقه بندی شده است… شما نمی توانید انجام دهید که… شما در حال ارسال چیزهایی که طبقه بندی شده است که هیچ کس نمی داند که گزارش شده است… من می دانم که چه شده است من می بینم آنچه شما به tweeting آنچه شما به tweeting است نه آنچه گزارش شد. کسی را برای رفتن به زندان است. شما نیاز به جلوگیری از این.”

Fairbanks سپس او را یادآور آن است که آسانژ که در زندان بود به دلیل کار خود را به معرض آمریکا جنایات جنگی است اما شوارتز تنها دو برابر شده در درخواست. در همان زمان شوارتز به نظر می رسد برای تایید است که تهمت خودش را کشیده بود رشته در پشت پنهان دیپلماتیک op به nab ص, گزارش هماهنگ با Grenell.

“لطفا. من به شما التماس… آنها نگاه شما آنها را ببینید که ما صحبت می کنند که بد است. او [Grenell] است و گرفتن سفارشات از رئیس جمهور. OK ؟ بنابراین شما در حال رفتن برای تنبیه کردن من از آنجا که او در زمان سفارشات از رئیس جمهور ؟ من به شما التماس من التماس شما لطفا.”

فربنکس در نهایت حذف صدای جیر جیر اما گفت که او بایگانی شده ارسال. صریح حامی Assange, روزنامه نگار تایید کرده است گزارش می دهد که تماس های ضبط شده را شامل می شود در مواد معرفی شده توسط ناشر دفاع تیم به عنوان شواهدی وجود دارد که او را آزار و اذیت بود و با انگیزه های سیاسی از ابتدا.

یک منبع ضروری برای آسانژ از دفاع تیم گفت: استراتژی مسلحانه در تماس خواهد بود و تنها “یک تکه از استدلال” بخشی از یک بزرگتر گنجینه ای از شواهد رونمایی شود در دادگاه در روز چهارشنبه. این مواد در نظر گرفته شده تا ثابت کند که این درخواست برای ناشر استرداد شد و بر اساس تمایل برای انتقام به جای هر گونه پایه و اساس قانونی.

شوارتز خود اقدام به بستن بمب به عنوان یک nothingburger گفتن خروجی است که او “به شدت شک و تردید” او را گفت: نگار هر چیزی از ماده توصیف او به عنوان “نه کسی که به من اعتماد کنند.”

استرداد جلسه آغاز شد و در لندن Woolwich دادگاه تاج در اوایل این هفته با قضاوت ونسا Baraitser مجموعه به تصمیم بگیرد که آیا ما درخواست استرداد مشروع است تحت شرایط 2003 پیمان بین انگلستان و ایالات متحده است.

همچنین در rt.com وکیل آسانژ به ارمغان می آورد تا ادعای ما mulled ‘آدم ربایی و مسمومیت’ از ناشر – در اینجا چیزی است که ما می دانیم

آسانژ تیم حقوقی اصرار دارد که دادستان پرونده پر است از “دروغ و دروغ و دروغ” که به اتهام جرائم دوخته در آسانژ – مانند به خطر انداختن اعدام – نادرست و از آنجا که ناشر هر تلاش برای حفاظت از منابع. آسانژ چهره بیش از یک دوجین اتهام توطئه برخی از آنها در زیر جنگ جهانی اول دوران جاسوسی عمل می کنند و با پتانسیل جمله زندگی اگر تحویل و محکوم شد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی