پاشنه آشیل تمام ویروس ها? دانشمندان کشف جام مقدس است که می تواند منجر به واکسن جهانی

محققان در بیمارستان عمومی ماساچوست (MGH) در ایالات متحده آمریکا را کشف ‘پاشنه آشیل بسیاری از ویروس ها که طاعون انسان و به زودی می تواند به توسعه یک واکسن جهانی.

واکسن تحقیق و توسعه و تست طول می کشد زمان طولانی به عنوان مداوم شیوع کروناویروس نشان داده است اما این دلیل است که محققان اختصاص زمان و توجه و منابع را به هدف خاص ویروس ها یک توسط یک. اما در حال حاضر دانشمندان در MGH واقع شده اند آنچه که ممکن است به اثبات می شود یک بازی در حال تغییر برای دستیابی به موفقیت های بشریت است که می تواند در تقویت بدن ما و آنها را غیر قابل نفوذ به اکثر ویروس ها.

همچنین در rt.com Coronavirus تلفات فراتر از 1000 در چین با بیش از 43,000 آلوده در سراسر جهان

“هدف این است که برای درک اینکه چگونه سیستم ایمنی بدن ما کار می کند به منظور ایجاد درمان است که در برابر طیف وسیعی از ویروس ها نه فقط واکسن در برابر یکی از خاص” گفت: کیت جفری رئیس مطالعه در بیمارستان آزادی مطبوعات.

اصطلاح “پاشنه آشیل” (یا نقطه آسیب پذیر) از بسیاری از ویروس ها است که در واقع فقط یک ساده پروتئین به نام AGO4 که نشان داده شده است که منحصر به فرد اثرات ضد ویروس در سلول های پستانداران.

هنگام مطالعه موش محققان دریافتند که تنها سلول های کمبود AGO4 شد فوق حساسيت به عفونت مانند ویروس آنفلوانزا است. بنابراین هنگامی که آنها می توانید شکل و خارج چگونه برای تقویت بدن ما طبیعی دفاع با AGO4 ویروس ها دیگر نمی خواهد شانس آلوده ما به لحاظ نظری ،

“گام بعدی این است که برای تعیین طیف گسترده ای از عمل از این پروتئین برای هر نوع از ویروس” جفری می گوید. “و سپس ما نیاز به کشف کردن چگونه برای افزایش فعالیت AGO4 به منظور افزایش حفاظت در برابر عفونت های ویروسی.”

در حالی که کار بیشتری باید انجام شود این است که هیجان انگیز قدم به سوی جهانی واکسیناسیون و درمان بالقوه در برابر برخی از جهان کشنده ترین ویروس ها است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی