‘کاملا دزدیدند!’ طرفداران بخار به عنوان هارون گوردون بحث برانگیز را تکذیب کرد NBA slam dunk عنوان با وجود باور نکردنی نهایی تلاش (تصویری)

سحر و جادو اورلاندو جلو هارون گوردون نشانه او “انجام” با شرکت در با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه در NBA نمونه ممتاز ویژه نمایش همه ستاره آخر هفته پس از بحث برانگیز دست به Miami Heat ستاره جرثقیل جونز جونیور

گوردون و جونز جونیور قرار داده و در را با شدت بهم زدن غوطه دادن دیدنی برای طرفداران در شیکاگو در روز شنبه با یک مسابقه رفتن به دو tiebreaker انتقاد به تصمیم گیری برنده است.

در هر حال ثبت نمرات عالی از 50 در فینال و غوطه دادن-قبل از جونز جونیور لبه دوم tiebreaker با نمره 48 از پانل ها از پنج قضات برای یک چپ دست آسیاب بادی غوطه دادن.

گوردون اقدام به بهتر است که با تلاش خود را – که در آن او در زمان توپ از 7 ft 5in بوستون سلتیکز بازیکن Tacko سقوط به دست, در حالی که جهش بیش از او و توری آن – اما تنها با توجه به نمره 47 از قضات.

این بود که ملاقات با خشم بسیاری – از جمله از اعضای پانل که احساس کردند که دومین tiebreaker باید اعطا شده است و یک کراوات با عکس العمل به تعیین برنده.

NBA قوانین اجازه نمی دهد co-قهرمانان هر چند لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James احساس هر دو نفر شایسته برندگان.

این یک قرص تلخ برای گوردون فرو برد و پس از او دچار سرنوشت مشابه به عنوان دونده تا در سال 2016.

او نشان داد او رسید و با رقابت پس از آخرین درام در مرکز متحده.

“من چهار مستقیم 50s پنج مستقیم 50s. که بیش از. این یک بسته بندی. اجازه دهید به صفحه اصلی. چهار 50s در یک ردیف در NBA dunk contest, آن را بیش از. اما من نمی دانم. که در حال اجرا نشان می دهد؟” گوردون گفت: ESPN گزارش شده است. “من احساس می کنم باید دو غنائم.”

بسیاری از آنلاین توافق ادعا Miami Heat ستاره شده بود “دزدیدند.”

دیگران هر چند در دفاع جونز جونیور به عنوان یک مستحق برنده است.

در جای دیگر در شب مهارت های مسابقه برنده شد توسط جونز جونیور Miami Heat هم تیمی Bam Adebayo که لبه ایندیانا را Domantas Sabonis.

سه نقطه مسابقه برنده شد Sacramento Kings’ ستاره دوستان Hield.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im