‘کاملا’: ژاپن در واکنش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای به تعویق انداختن بازی های المپیک در میان coronavirus همه گیر

مقامات ژاپن گفته اند که آنها هیچ برنامه ای برای به تاخیر انداختن یا لغو 2020 بازی های تابستانی در توکیو در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعویق انداختن مسابقات با توجه به جهانی ویروس همه گیر.

کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی نیست با توجه به لغو و یا به تعویق افتادن – البته نه در همه,” ژاپن در بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت: در روز جمعه.

ادامه مطلب: لیگ تعلیق تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات با توجه به کروناویروس

به عنوان بهترین ما می توانیم – بنابراین ورزشکاران باید بدون سردرگمی و یا عدم قطعیت – ما قرار داده و ما حداکثر تلاش,” او اضافه شده است.

در روز پنج شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تعویق انداختن ورزش در تابستان منظره برای یک سال به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع خطرناک Covid-19 عفونت است.

من فقط نمی تواند بدون داشتن مردم وجود دارد [در سال 2020 المپیک تابستانی]. به عبارت دیگر اجازه می دهد نه مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “شاید و این فقط نظر من شاید آنها به تعویق انداختن آن برای یک سال.”

همچنین در rt.com ‘دیگر مناسب’: NHL ‘مکث’ لیگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

ایده تغییر زمان آینده چند مسابقه ورزشی می تواند بسیار پر هزینه برای توکیو بازی های سازمان با بلیط و پخش تلویزیونی حقوق داشتن در حال حاضر فروخته شده است.

به تعویق افتادن این بازی را زیان بزرگی به اقتصاد کشور و همچنین به سرمایه گذاران و حامیان مالی که ریخت و مبالغ زیادی از پول را در آینده بازی های المپیک است.

همچنین در rt.com کل رئال مادرید تیم فرستاده شده به کروناویروس قرنطینه به عنوان پایگاه آموزش قفل شده زیر را تست مثبت – گزارش

با وجود ژاپن تضمین برای برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده امکان لغو این مسابقات شده است یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در سراسر جهان, که در آن بسیاری از مسابقات از جمله مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی در حال حاضر شده است با تاخیر و یا لغو شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im