آبراموویچ به چلسی انتقال انقلاب مخفیگاه آنان را به ادامه و پس از ‘€88 میلیون حرکت برای wunderkind کای Havertz’

رومن آبراموویچ گزارش شده است که مجموعه ای برای باز کردن دسته چک خود را یک بار دیگر برای تضمین خدمات بایر لورکوزن را 21 ساله آلمانی نابغه کای Havertz هر چند چلسی رقابت صورت از رئال مادرید در گرفتن امضای خود را.

Havertz فرم در بوندسلیگا جایی که او به ثمر رساند تا 29 گل در لیگ فقط دو فصل است هشدار سراغ تیم های مختلف اروپایی غول, اما با بسیاری از قاره باشگاه های برتر احساس خرج کردن از دست دادن درآمد به علت بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد که آبراموویچ به سرقت مارس در رقبای خود را در تلاش برای بازگشت به لندن باشگاه به اروپا را بالای جدول.

همچنین در rt.com رسمی: تیمو ورنر کامل $60mn حرکت به چلسی, آخرین قسمت از رومن آبراموویچ انتقال انقلاب

شده است به گزارش روز چهارشنبه که چلسی باید مطرح پیشنهاد €88 میلیون (100 میلیون دلار آمریکا) برای آلمان و بین المللی علاقه مند به جفت او را با میهن تیمو ورنر که هفته گذشته موافقت کرد به ثبت نام برای چلسی در €52 میلیون حرکت از RB لایپزیگ.

این فکر که Havertz فرمان می تواند حقوق و دستمزد در منطقه اطراف €5.5 میلیون نفر در هر سال.

با این حال چلسی را پیگیری Havertz می تواند پیچیده به نفع رئال مادرید. زین الدین زیدان را در کنار چهره چشم انداز نادر فصل را بدون کسب جام, چیزی است که می تواند نیروی باشگاه سلسله مراتب به تحریم یک سری از مشخصات بالا در نقل و انتقالات به دست آوردن مجدد وضعیت خود را به عنوان یک نخبه در زمینه های اروپایی باشگاه فوتبال.

با این حال مادرید باز ارائه فهمیده می شود که کمتر از چلسی را – که او نیز به فکر ارائه داده اند Havertz به طور قابل توجهی بهبود شرایط شخصی در مقایسه با کسانی که از غول اسپانیایی.

علاوه بر این از Havertz به فرانک لمپارد به چلسی خواهد بود یک کلید ضبط در بسته شدن فاصله بین لندن و قهرمانان منتخب لیورپول که در حال حاضر باور نکردنی 32 امتیاز جلوتر از آنها در جدول.

تایید گرفتن از ورنر و همچنین امضای آژاکس شعبده باز Hakim Ziyech نشان می دهد که چلسی boardroom اعتماد به نفس در rookie لمپارد مربی تاکتیکی عقل و توانایی ادغام جوانان به چلسی طرف است که از لحاظ تاریخی متکی به دستگیری مشخصات بالا, پیری ستاره.

همچنین در rt.com چه بحران ؟ به عنوان رقبای خود حلقه از نابسامانی درآمد فاجعه رومن آبراموویچ و چلسی فرصت چشم

ما هنوز نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد به کای,” لورکوزن ورزشی کارگردان Simon Rolfe گفت: به نشریه اسپانیایی Marca. “ما می دانیم که همه نوابغ از آلمان و اروپا هستند پس از او و این که او توانایی بازی در هر نقطه.”

منچستر یونایتد نیز قابل درک به حفظ منافع در Havertz اما فکر هستند به ترتیب اولویت جذب از بوروسیا دورتموند فارسی را احساس Jadon سانچو به عنوان اصلی خود انتقال هدف این تابستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net