‘یک استعداد جوان gone too soon’: مراسم تجلیل پور در سابق رم جوانی یوسف Bouasse, 21, عبور دور از ایست قلبی

سابق رم بازیکن جوزف Bouasse کمال که بازی با ایتالیا غول’ آکادمی طرف در سال 2016 درگذشت از ایست قلبی در سن 21 گزارش از رسانه های ایتالیایی تایید کرده اند.

این بازیکن کامرونی هرگز نمایندگی رم تیم اول اما روت با امثال فرانچسکو توتی و ادین ژکو در طول طلسم او در پایتخت ایتالیا پس از او امضا شد تا سری یک طرف پس از یک محاکمه موفق.

این قابل درک است که او روز یکشنبه شب پس از تحمل یک ایست قلبی. جزئیات بیشتر در دسترس نیست در این زمان.

همچنین در rt.com Ex-لیگ برتر مهاجم Pavel Pogrebnyak بستری با کروناویروس

Bouasse داستان قابل توجه است یکی است. محاکمه او با باشگاه آمد و پس از او در بر داشت شده اند به سمت چپ به تنهایی در یک ایستگاه قطار در سن 16 سالگی توسط یک انسان کاسب که قول داده بود او را به یک حرفه ای در فوتبال حرفه ای.

او پس از آن امضا Liberi نانت – ایتالیایی تیم تشکیل شده به طور کامل توسط پناهندگان. او کشف شد و به رسمیت شناخته شده به عنوان “استعداد ویژه” توسط رم پیشاهنگی در طول یک بازی دوستانه با این تیم در سال 2015 و دعوت شد به قطار با تیم جوانان.

Bouasse بالا بود به رم تیم ارشد آموزش در مدت کوتاهی پس از, و گزارش شده است بخش خصوصی tutored توسط باشگاه افسانه Danielle De Rossi.

امیدوار کننده, بازیکن, او اولین بازی خود را در فوتبال ایتالیا در وام در سری آ ب سمت ویچنزا در وام از رم در سال 2017 است و به تازگی به تیم رومانیایی Universitatea کلوژ در ماه فوریه است.

این باشگاه به شدت غمگین به یاد بگیرند که از مرگ نابهنگام سابق Primavera, بازیکن, یوسف Bouasse کمال” یک بیانیه از رم می خواند.

افکار هر کس در رم هستند و با تمام کسانی که نزدیک به او.”

سابق رم مدافع آنتونیو Rudiger در حال حاضر در لیگ برتر کنار چلسی تکرار باشگاه سابق خود افکار و گفت در توییتر: “اخبار وحشتناک – من خیلی غم انگیز در مورد آن. استراحت در صلح برادر من. یک استعداد جوان رفته بیش از حد به زودی از ما. تسلیت به تمام خانواده!

همچنین در rt.com ‘ویروس بمب’: French medical official بازدید در unsanctioned مسابقه فوتبال به 400 طرفداران طوفان زمین (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de