یک سال در زندان & میلیون در سه ماهه خوب پس از وکلا به دنبال آزادی برای چلسی منینگ حاضر به شهادت علیه ویکی لیکس

چلسی منینگ را وکیل ثبت یک حرکت جدید درخواست آزادی او از زندان که در آن او شده است برای نزدیک به یک سال به طور مداوم برای امتناع از شهادت قبل یک هیئت منصفه عالی در مقابل ویکی لیکس و جولیان آسانژ.

منینگ را حبس کرده است “بیش از آن در محدوده قانونی” با حرکت از یک سرکوبگر تاکتیک به یک جنایتکار مجازات, وکیل او Moira ملتزر-کوهن گفت: در یک حرکت درخواست آزادی او ظ روز جمعه.

منینگ شد آمریکا در ماه مارس 2019 برای امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه بررسی WikiLeaks. او برگزار شده است را در اسکندریه بازداشت مرکز در ویرجینیا پس از آن و جریمه 1000 $در یک روز برای امتناع از همکاری کنند. او جریمه در حال حاضر مجموع $230,000.

در حرکت منینگ روشن ساخته است که او هنوز هم حاضر به شهادت دادن از او باور ندارد در گرند داوران و ادعا می کند آنها استفاده می شود به “آزار و اذیت و اخلال مخالفان سیاسی و فعالان از طریق پنهان کاری اجبار و زندانی کردن بدون محاکمه.”

همچنین در rt.com “پزشکان به جولیان آسانژ’ نگرانی او ممکن است مرگ در بریتانیا زندان ‘به طور موثر شکنجه شده به مرگ’

منینگ را وکیل می گوید مشتری خود ادامه داد امتناع از شهادت باعث می شود نگه داشتن او پشت میله های زندان غیر قانونی به دلیل “تنها جایز هدف تحریم ها تحت مدنی تحقیر اساسنامه به اجبار شاهد مطابق با حکم.” پس منینگ حاضر به شهادت و نمی توان مجبور ملتزر-کوهن معتقد است هیچ دلیل قانونی برای زندانی کردن او.

منینگ برگزار می شود تا 18 ماه یا تا زمانی که هیئت منصفه است نتیجه کار خود را.

قانونی حرکت شامل یک ارزیابی شخصیت از دکتر سارا بوید که استدلال می کند که منینگ ناتوان از اقدام در برابر وجدان خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک نامه از سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه Nils sd times نتیجه رسید که اجباری حبس است “شکنجه” و نقض قوانین بین المللی است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی