صدای وضوح? بایدن راه اندازی پادکست اما نمی تواند منحرف کردن اذهان از تجاوز جنسی به اتهام

دموکرات سناتور جو بایدن راه اندازی کرده است یک پادکست در تلاش برای اطمینان رای دهندگان توسط هدایت FDR را WW2-عصر پای بخاری چت اما شکست برای منحرف کردن اذهان از تجاوز جنسی اتهامات و نگرانی خود را در مورد وضعیت روانی.

نشان می دهد به نام “در اینجا معامله,” عرضه در روز دوشنبه در یک نشست با اوباما “ابولا تزار” و سرمایه داری ران Klain که بایدن (شوخی?) به نام “دوست قدیمی را نشان می دهد.” شاید tellingly برای نامزد که قاطعانه حاضر به شرکت در یک فینال اولیه بحث دموکراتیک سوسیالیستی چلنجر برنی ساندرز از پیش ضبط شده به شدت ویرایش پادکست سنجش زمان در تحت 22 دقیقه است.

بایدن انتخاباتی گذاشته و آن را در ضخامت در تبلیغات مواد امیدوار کننده است که نشان می دهد “فراهم می کند یک صدای وضوح در طول زمان نامشخص.” پادکست خود را عادی بود – اطمینان platitudes (“من قریب به اتفاق ایمان مردم آمریکا“) bookended وعده صالح و مدیریت بحران. وجود وزش انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به اپیدمی و بسته خارج به سختی هر یک از اتفاقی که آمده اند برای مشخص بایدن عمومی ظاهر. اما واکنش ها در رسانه های اجتماعی شد شدید.

همچنین در rt.com می اجتماعی فاصله پنهان بایدن از رای دهندگان تا ماه نوامبر ؟

نامزد مخالفان بودند به گفتگو به اخلال اتهامات از سابق سنا کارمند تارا Reade که متهم بایدن از نظر جنسی آزار او را به عقب زمانی که او یک سناتور و به تازگی در زمان داستان او ، بایدن انتخاباتی را رد کرده می گوید ،

دیگران skewered نامزد چشم انداز و یا عدم آن. “اولین قسمت از جو بایدن در اینجا معامله باید به نام” هیچ چیز را اساسا تغییر,'” یک کاربر snarked…

…در حالی که دیگران به ارمغان آورد تا خود را از هم پاشیده وضعیت روانی مصرف ویژه نشاط در ایده “یک صدای وضوح.

حیرت زده ساندرز حامیان اصرار میانه به سرقت رفته بود خود را نامزد ایده حق را به نام نمایش – ساندرز یک پادکست به نام “شنیدن برن.

مقدار زیادی از بایدن طرفداران این خبر استقبال اما trumpeting این عادی اولین بار به عنوان یک پیروزی برای نامزد.

قطعا فرمت های صوتی ارائه شده بهبود بیش از هفته گذشته در مصاحبه های تلویزیون به صورت زنده از نامزد خانه که در آن او تصادفا نامفهوم و به نظر می رسید برای فراموش کردن آنچه که او صحبت کردن در مورد. بایدن ناپدید شد و یک هفته قبل از متداول شدن در خود صفحه اصلی استودیو و انجام است که سری کوتاه اما به طور فزاینده ای عجیب و غریب در مصاحبه با خبرنگاران گفت که با این وجود رفتار او را با دستکش بچه.

مترقی و دموکرات هشدار داده اند برای ماه است که نامزد بایدن را اساسا دست به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی صفحه گرامافون نقره ای اما یک سری از اصلی پیروزی نگرانی بیش از رای دهندگان سرکوب و انتخابات تقلب ایجاد کرده اند را غیر محتمل “JoeMentum” پشت معاون رئیس جمهور سابق. همراه با یک روایت رسانه های نقاشی او را به عنوان تنها پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن — بازگشت به حالت عادی به عنوان آن بودند — نامزد به نظر می رسد یک انتخاب مطمئن برای نامزدی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im