به بیرون درز صوتی دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ خواستار هدفمند پلیس آزار و اذیت اقلیت ها به دلیل ‘که در آن جرم و جنایت واقعی است,’ رفته ویروسی با افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

95 درصد از خود قاتلان قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی MO,” بلومبرگ به نظر می رسد می گویند در صوتی به بیرون درز از یک موسسه آسپن سخنرانی در سال 2015.

شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های شانزده تا بیست و پنج. که در آن جرم و جنایت واقعی است.

سه دوره شهردار نیویورک می رود به توصیه نامحدودی اقلیت محله با پلیس — یک بار دیگر به دلیل “است که در آن جرم و جنایت است“و می گوید این راه برای به دست آوردن اسلحه از خیابانها به “پرتاب [جوانان اقلیت] در برابر دیوار و frisk آنها را.”

در اوج اداره پلیس نیویورک را مورد بحث توقف-و-frisk, سیاست, بیش از یک درصد از توقف nonwhite افراد تولید سلاح (درصد کمی بالاتر بود برای سفید پوستان آنها توصیه بلومبرگ — در فیلم دیگری در گردش تحت #BloombergIsRacist برچسب — “frisking” کمتر).

التهابی صوتی نوشته شده توسط سیاسی podcaster بن دیکسون رو افزایش از سه ماهه غیر منتظره هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد آن را فقط به حذف آن را در مدت کوتاهی پس از آن. سپس آن را در حال حاضر روند.

چند نظر مشاهده شده است که بلومبرگ می تواند صرف صدها میلیون دلار بیشتر — او در حال حاضر صرف سه چهارم از پول ریخت به 2020 دموکراتیک اولیه و صدا هنوز هم در سطح شناور هستند.

دیگران اظهار چرا تهمت ممکن است حذف شده خود را صدای جیر جیر کوبیدن “نژادپرستانه” بلومبرگ.

از آنجا که آن را در سال 2020 و هیچ کس مجاز به ارتکاب wrongthink از اراده خود روسیه سرزنش شد.

بلومبرگ ظاهرا تا به حال اخطار قبلی سخنرانی خود ممکن است دوباره به نیش او روزی به عنوان او به طور خاص دستور Aspen Institute نه برای توزیع فیلم 2015 خود را ظاهر. او بنا به گزارش ها در حال حاضر با توجه به ریاست جمهوری اجرا در زمان و احتمال دارد که نظرات خود را نمی خواهد بیش از رفتن به خوبی با عموم مردم.

در حالی که بلومبرگ ، در طول زمان خود را به عنوان شهردار اعتبار “توقف و frisk” با کاهش نرخ جرم و جنایت در نیویورک جرم و جنایت در ادامه به رها کردن پس از NYPD قطع سیاست. او در ادامه به دفاع از سیاست پس از خروج از دفتر تنها به تازگی توبه در cringeworthy mea culpa صفحه نمایش در مقابل یک کلیسا در بروکلین.

همچنین در rt.com بلومبرگ لعنتی برای عذرخواهی & U-نوبه خود در نیویورک را متوقف و frisk’ سیاست پیش از نامزدی ریاست جمهوری پیشنهاد

نیویورکی که به زندگی زیر دست سنگین از بلومبرگ است NYPD است که او به شدت به عنوان “خود من ارتش” با این حال به احتمال زیاد به را فراموش نکنید به همین راحتی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی