یک پرستاره بان? لیبرال دانشمند می خواهد ‘نژادپرستانه’ ما سرود ملی جایگزین

در سراسر ایالات متحده نمادها بود که برای صدها سال در حال نابودی و پاک به نام حال پیشرفت است. برخی می گویند ارجمند ‘Star Spangled Banner’ بعدی در خرد کردن بلوک.

صاحب نظران خندید وقتی که تظاهر کنندگان در سان فرانسیسکو سرنگون یک بنای تاریخی به اتحادیه عمومی و رئیس جمهور Ulysses S. Grant همراه با فرانسیس اسکات کلید حقگو پشت ما’ سرود ملی, ‘The Star Spangled Banner.’ یا خرابکاری بودند clueless در و یا به فاکس نیوز’ Laura Ingraham توییتی “آنها نفرت امریکا – همه آن را.”

همچنین در rt.com ‘آنها نفرت امریکا’: پل معترضان کسب تمسخر برای تخریب رئیس جمهور گرانت و ملی سرود ترانه سرا مجسمه

Ingraham را صدای جیر جیر ممکن است نزدیک به حقیقت است. کلید معروف ترین کار که بندهای حلقه قبل از Superbowl و در بالا بردن و پایین آوردن نظامی رنگ است که در حال حاضر برای ارزیابی.

در یک ستون در پنج شنبه, یاهو نگار لیندزی پارکر پیشنهاد کرد که آن را “ممکن است زمان در نهایت به جای ‘The Star-Spangled Banner’ با یک سرود ملی جدید.” با استناد به کلید را برای حمایت از برده داری (او را محاکمه اطناب به عنوان یک وکیل) او توصیه می شود بر اساس مصاحبه با فعالان, که سرود رفتن راه از عمه Jemima و ژنرال لی و سپرده به زباله دانی تاریخ.

به عنوان یک جایگزین پارکر نشان می دهد ‘بالابر هر صدا و آواز خواندن,’ انجیل شماره لقب “the Negro ملی سرود” توسط NAACP در سال 1919. جان لنون سوسیالیستی paean تصور ‘ همچنین پیشنهاد شد به عنوان مناسب تر بیدار ified جایگزینی.

بر اساس واکنش های محافظه کاران پارکر ایده تفرقه یکی.

اما تغییر سرود ملی نیست و فقط یک ایده میفروخت توسط لیبرال نظر در نظر صفحات. Tulsa, ورزشی, یک تیم فوتبال زنان تیم از ایالت اوکلاهما این هفته اعلام کرد که آنها را جایگزین سرود با وودی گاتری را ‘این سرزمین,’ قوم مورد علاقه مورد ستایش قرار داد برای مترقی آن پیام است.

یک هفته زودتر سابق آمریکا ملی مردان فوتبال مربی بروس آرنا به نام بازی Star Spangled Banner قبل از بازی “نامناسب است.

همچنین در rt.com در حال سرودهای ملی مانند پرچم پرستاره ” و “خدا ملکه را حفظ کند’ نژادپرستانه و اشعار خود نیاز به یک 2020 تعمیرات?

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de