ته سیگار همچنان به انتشار مواد شیمیایی مضر به هوا به مراتب طولانی تر از هر کسی می تواند تصور تحقیقات جدید انجام شده برای غذا و داروی آمریکا (FDA) را نشان می دهد.

حتی زمانی که یک سیگار خاموش می شود و سرد به لب هنوز هم منتشر می کنند ترکیبات مضر; فقط در 24 ساعت اول یک stubbed کردن کون خواهد تولید 14 درصد از نیکوتین که یک فعال سوزاندن سیگار خواهد بود.

در حالی که بسیاری از خواهد شد آگاه از خطرات ناشی از دوم و سوم دست, سیگار کشیدن (که در آن باقی مانده قراردادن خود را در پارچه و معطل در و دیوار و مبلمان) نامرئی سموم ساطع شده از ته طولانی پس از سیگار دودی شده که تا کنون نادیده گرفته شده است.

برای مثال در طول این مطالعه جدید FDA حدود 50 درصد از هر دو نیکوتین و triacetin ماده موجود در سیگار فیلتر آویزان در اطراف حداقل به مدت پنج روز.

“من کاملا شگفت زده” می گوید: محیط زیست مهندس داستین Poppendieck از ایالات متحده موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST). “تعداد قابل توجهی دارد و می تواند اثرات مهم که ته دفع در داخل خانه و یا در ماشین.”

در مطالعه محققان قرار داده شده 2,100 به تازگی خاموش سیگار در داخل یک محفظه ساخته شده از فولاد ضد زنگ. سیگار شده بود ‘دودی’ توسط یک دستگاه که در زمان شش پاف هر سیگار به تقلید رفتار انسان سیگاری است.

همچنین در rt.com ‘هر دو venomous snakes’: جراح که انجام 1st پیوند ریه در علاج بیمار ruth anderson می گوید آن را به عنوان بد به عنوان cigs

این ته سیگار سپس اجازه داده شد به آرامی خاموش قبل از اینکه مهر و موم شده دور. این تیم سپس اندازه گیری مقدار هشت سموم منتشر شده توسط ته شرايط مختلف رطوبت و دما داخل اتاق تست. بالاتر از درجه حرارت در اتاق بیشتر مواد شیمیایی ته ساطع شده.

به عبارت دیگر افراد سیگاری و غیر سیگاری به طور یکسان ممکن است به شدت دست کم گرفت کل آنها قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی تولید شده توسط نور برجسته نامرئی و طولانی مدت تهدید ناشی از سیگار غیر فعال.

حدود پنج تریلیون ته تولید شده در سراسر جهان هر سال که بسیاری از آنها نادرست دفع و می تواند تا پایان leeching این مواد شیمیایی مضر به هوا و زمین.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی