موجب با فریاد “اعتصاب” از Abdulmanap Nurmagomedov در گوشه Dagestani جنگنده Tagir Ulanbekov چشمگیر رکورد به دست آورده است او UFC معامله است. در اینجا به همین دلیل یکی از Khabib آموزش شرکای گرفتار چشم.

به عنوان یکی از چند انتخاب مبارزان را برای شرکت در Khabib Nurmagomedov را جدا اردوگاه های آموزشی در ساخت به سبک قهرمان را لغو ظاهر در UFC 249, Tagir Ulanbekov کیفیت شناخته شده به مبارزه با سلسله با او خود را صرف رشد MMA حرفه ای.

و همچنین برای روسیه بیشترین نامی UFC fighter Ulanbekov است یکی از چهره های کلیدی در اردوگاه های آموزشی برای Khabib شکست نخورده عموزاده عثمان و Abdulatip و شدید حمایت از پدرش Abdulmanap که هدایت از حد از کار خود را.

شناخته شده برای خود را تسلیم پیروزی Ulanbekov جنگیدند سه بار در یک سال برای بار دوم در سال گذشته برنده گوریل مبارزه قهرمانی او تاج با ارسال دور دوم برنده بیش از دنیس Araujo.

او موفق به دفاع از عنوان خود در ماه دسامبر زمانی که او به ضرب و شتم Denilson Matos با گیوتین چوک به ثبت یکی دیگر از دور دوم پیروزی ادامه داد: برای پاک کردن حافظه خود را تنها شکست خود را در 11 دعوا از آنجا شروع در سال 2013 است.

که بسیار ستیز تصمیم اکثریت شکست در سال 2018 شد برابر قزاقستان جنگنده Zhalgas Zhumagulov که او نیز پیوست UFC در اوایل این سال داشتن که قبلا امضا شده است به ارتقاء شرکت های مبارزه با شب های جهانی.

“من و تیم من را در نظر نمی این یک شکست” Ulanbekov اعلام کرد در پی یک حکم است که خشم خود تیم و در نظر گرفته شد سرقت توسط بسیاری از بینندگان.

“این است که در حال حاضر در گذشته – من در حال حاضر در مورد آن را فراموش کرده.

“من متوجه شدم که شما باید برای پایان دادن به مبارزه جلوتر از زمان و تکیه بر قضات است.”

و همچنین به عنوان پنج تسلیم برنده او Ulanbekov یک حذفی را در سابقه خود را با تصمیمات رفتن راه خود را چهار بار.

او اعتراف کرده به احساس وزن از انتظار به عنوان بخشی از یک تیم هدایت Nurmagomedov ارشد که فریاد “اعتصاب” شنیده می شود از گوشه است.

Ulanbekov هدر رفته هیچ زمان و در ستایش او مربی تاثیر در زندگی و حرفه خود را پس از اعلام خود UFC قرارداد ابراز اشتیاق برای Khabib پدر به بازیابی از مشکلات جدی سلامت او در حال حاضر مواجه است.

“در بسیاری از زمینه ها, I am what I am امروز به این شخص” او منعکس ارسال یک عکس به خود Instagram پس از بیش از 152,000 نشان Abdulmanap استقبال از او در هشت ضلعی.

“من به یاد داشته باشید که چگونه من آمد به او و آنچه که او را برای من شخصا.

“این مرد با قرار دادن مقدار زیادی از زمان و اعصاب به من و خانواده کوچک من. ممکن است خداوند شما را شفا دهد در بهترین راه Abdulmanap.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de