پیشتر بالا جهنده ماریا Lasitskene در نظر است در دوپینگ ردیف اطراف, ورزش, ابراز ترس است که او ممکن است او را از دست دوم مستقیم بازی های المپیک تابستانی با توجه به تحریم های تحمیل شده بر این کشور است.

در مصاحبه با RT اولین زن ورزشکار را به نفع خود سه دوره متوالی به عنوان جهان شکایت کرده است که او مجاز به رقابت در رویدادهای بین المللی حتی در یک وضعیت خنثی تاکید که که وضعیت بدتر شده بیش از چهار سال گذشته.

ادامه مطلب: ‘آنچه شما باید انجام دهید برای محافظت از ما؟’ بالا رفتن قهرمان جهان Lasitskene ضربه شلاق در ورزش کارفرمایان

من آرزو می کنم من نیاز به رقابت فقط در برابر مخالفان من در پریدن,” Lasitskene گفت.

اما به جای آن من شده اند مبارزه برای حقوق من به رقابت برای چهار سال است. به عنوان یک ورزشکار من حقوق برای شرکت در رویدادهای رقابت تحت پرچم ملی و برای گوش دادن به سرود ملی. و به منظور دریافت این حق را به انجام ما (ورزشکاران) نیاز به نوشتن نامه به فدراسیون دو و میدانی مقامات پرسش که نادیده گرفته شده اند برای برخی از دلیل.”

27 ساله بود که مجاز به شرکت در تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو به دلیل یک پتو بان کی مون در فدراسیون دو و میدانی تیم ملی گفت: او همه چیز را در قدرت خود را برای تایید به توکیو بازی ها تاکید دارد که هیچ چیز شرم آور در مورد رقابت تحت خنثی پرچم.

همچنین در rt.com ‘آنچه که امروز اتفاق افتاده است یک رسوایی!’: بالا رفتن قهرمان جهان ماریا Lasitskene

این شرم آور است که وضعیت در اطراف دوپینگ فقط بدتر شده,” Lasitskene told RT.

ما مشکلاتی داریم که باید ثابت شده است در طول یک دوره چهار ساله. کسانی که می گویند که آن را شرم آور به رقابت تحت خنثی پرچم حتی نمی دانم چه مقدار قدرت و انرژی یک ورزشکار اختصاص به ورزش او و یا او نشان دهنده. ما نمی چگونه مشاغل طولانی خواهد داشت و ما بازنشسته قبل از 40. من لازم نیست که به صبر کنید تا زمانی که وضعیت حل و فصل شود.”

در پایان سال گذشته سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) اعلام کرد روسیه آژانس ضد دوپینگ (RUSADA) غیر سازگار با کد آن برای اتهام دستکاری دوپینگ داده های برگرفته از مسکو آزمایشگاه.

همچنین در rt.com ‘درخواست آرمسترانگ Gatlin & کلمن’: روسیه قهرمان پرش ارتفاع Lasitskene می گوید USADA رئیس به ‘سازمان دیده بان زبان خود را پس از تماس برای بان کی مون

روسیه تحویل داده شد چهار سال ممنوعیت, منع آن از در نظر گرفتن بخشی در و میزبانی رویدادهای ورزشی بین المللی.

روسیه در المپیک کمیته و RUSADA اعضا سعی خواهد کرد برای سرنگونی WADA این حکم در دادگاه ادعا کردند که بحث برانگیز بان کی مون در تضاد با منشور المپیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی