‘بسیار آلوده تر بازی’: مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات ساخت تبلیغ تحریم های غیرقانونی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد شخصا “درگیر” با تبلیغ تحریم است که آمار محافظه کار آمریکا بلندگو و رسانه ها در میان مداوم Black Lives Matter تظاهرات و آنها را غیر قانونی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به موضوع داغ روز جمعه در صحبت کردن به طور انحصاری با Daily Caller. رئيس جمهور را متهم فعال گروه تماس برای تبلیغات تحریم رسانه های آنها موافق نیست با بازی “بسیار آلوده تر بازی.”

“یکی از دوستان من خریداری یک زن و شوهر از سایت های محافظه کار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و او گفت: هر کسی که تبلیغ در سایت است که مورد آزار و اذیت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او کاملا می داند کسانی با تحریم بیان کرد که امپراتوری کسب و کار خود به طور مداوم در آینده تحت مشابه فشار است. مثلا او را متهم واشنگتن پست از hounding و اذیت و آزار مردم که با استفاده از امکانات خود را.

همچنین در rt.com Tucker Carlson می شود هدف از جادوها با #WitchesAgainstTucker روند میان تهمت دعوی و پل جنجال

“مردم در حال رفتن به یک عروسی. آنها دریافت تماس از واشنگتن پست — شما می توانید گزارش آن را اگر شما می خواهید — ” چرا می خواهید وجود دارد ؟ چرا شما به انجام یک عروسی با مغلوب ساختن پیشی جستن? و این خبرنگاران در واشنگتن پست” رئیس جمهور اصرار دارد که چنین رفتاری “است که به طور غیر قانونی در بعضی از فرم.”

در حالی که خواستار تبلیغ تحریم بیشتر یا کمتر مداوم چیزی که در رسانه های ایالات متحده چشم انداز آنها مشخصی به تازگی در پی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات شده اند که آوردن این شهرستان است. محبوب رادیو فردا میزبان Tucker Carlson بود در میان آن ضربه تحریم ها ظاهرا بیش از نظرات خود را در تظاهرات.

“این ممکن است بسیاری از چیزهایی که در این لحظه ما در حال زندگی می کنند از طریق, اما آن است که قطعا مورد سیاه زندگی” کارلسون گفت: در هفته گذشته. “به یاد داشته باشید که زمانی که آنها می آیند برای شما در این رای آنها خواهد شد.”

در حالی که فاکس توضیح داد که او در واقع به معنای دموکرات ها بود و نه در نظر گرفته شده برای هشدار دادن به سفیده قریب الوقوع نژادی و خشونت در برابر آنها آسیب در حال حاضر انجام شد. T-Mobile به عنوان مثال قول داد برای خرید هر زمان هوا در ‘Tucker Carlson امشب کنه.

برخی از این رفته اند و حتی بیشتر خواستار تبلیغ برای تحریم کسانی که به سادگی به جرات میزبان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون.

بر خلاف لیبرال ها و محافظه کاران هرگز درگیر در چنین بازی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اصرار آنها را پس از “لیبرال سایت.”

“این است که واقعا یک تصاحب کل سیستم. چرا از آن است که محافظه کاران نمی زمانی که آنها را ببینید کسی تبلیغات در MSDNC چرا که ؟ این یک طرز فکر های مختلف. آنها نمی رویم پس از تبلیغ” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

که ممکن است کاملا درست است با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های خود را به سکوت کازار و تحریم (BDS) movement, که به ترویج اشکال مختلف تحریم علیه اسرائیل بیش از سیاست های خود در قبال فلسطینی ها و پایدار اشغال سرزمین خود.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن منظور مبارزه با یهودی ستیزی باعث می شود اسرائیل مقدس & مجموعه تا یهودیان برای تبعیض

در ماه دسامبر گذشته رئیس جمهور یک فرمان اجرایی را امضا پرداختن به اتهام “افزایش یهودی ستیزی” در دانشگاه است که منتقدان نه تلاش برای محافظت از اسرائیل از هر گونه انتقاد. پیش از آن در 2019, مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه محکوم کردن جنبش BDS در دسترس نباشد. این حرکت به نظر می رسد بسیار شبیه به تماس برای تبلیغ تحریم بیش از یک ‘اشتباه’ نقطه نظر – تنها تفاوت آنها با حمایت هر دو حزب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de