تایسون خشم را پروموتر فرانک وارن است را رد کرد و ادعا می کند از یک کشاورز که به او گفته شد به دروغ به کمک در حال حاضر-WBC سنگین وزن قهرمان برنده شدن در یک مبارزه با دوپینگ مورد.

خشم و پسر عموی خود را Hughie نیز یک بوکسور هر دو آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع در فوریه 2015. در طول فرایند تجدید نظر خشم مقصر شکست خورده تست در واقع او و پسر عموی او بود و هر دو خورده uncastrated گراز وحشی.

در حال حاضر کشاورز که شهادت برای حمایت از خشم ادعا اعلام کرده است که او ارائه شد £25,000 بگویید ضد دوپینگ محققان که او تا به حال فروش گوشت به خشم تیم.

همچنین در rt.com کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

مارتین Carefoot داده بود و شواهد به انگلستان ضد دوپینگ بیان او تا به حال ارائه شده Fury با گراز وحشی به عنوان بوکسور تیم تا به حال ادعا کرد.

اما در یک مصاحبه با ایمیل در روز یکشنبه روزنامه در انگلستان Carefoot در حال حاضر می گوید که شواهد دروغین بود به او نشان داد او در داستان مورد ارائه شده که او ادعا می کند او هرگز دریافت کرده است.

او ادعا شده است با خشم را پروموتر Warren که نشان دهنده حرکت در زمان.

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر شما ببینید چقدر سخت او برخورد?’ باور نکردنی بیرون رینگ فیلم نشان خشم مشت قدرت او به عنوان عرشه وایلدر (تصویری)

“کشاورز ساخت این اتهامات ظالمانه ارسال یک نامه به من اکتبر گذشته پر از خطا و اساسا به من گفتن او متعهد دروغ با امضای بیانیه تحت سوگند و دروغ گفتن,” او گفت:.

“زمانی که من او را به نام او خواسته برای پول است. من به او گفتم برای روشن کردن و در تماس با UKAD. او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به UKAD اما به جای آن صحبت می کنند به یک روزنامه.

“چه کسی می تواند این مرد جدی است که فراتر از باور است. تایسون هرگز ملاقات این مرد در زندگی خود. چه یک بار از زباله است. ما این ترک با UKAD به نگاه و انتظار نداریم که آن را به رفتن هر بیشتر.

“به نظر می رسد در حالی که این فصل فوتبال متوقف شده است وجود دارد چیزی برای نوشتن در مورد و احمقانه فصل به جای آن آغاز شده است.”

همچنین در rt.com طعم شیرین موفقیت: تایسون خشم جشن WBC عنوان پیروزی با پنج لایه کیک

UKAD تا کنون کاهش یافته است به نظر داستان اما اگر خشم یافت شده اند که با جعل مدارک و شواهد در طول تحقیقات اولیه او می تواند در صورت تعلیق به مدت هشت سال.

جدید ادعا از Carefoot تحت تاثیر قرار نمی خواهد خشم ایستاده به عنوان WBC سنگین وزن قهرمان با توجه به WBC جمهور موریسیو سلیمان.

صحبت به انگلستان روزنامه خورشید سليمان گفت: “من شخصا ترجیح می دهم به این باور تایسون خشم جلوتر از کسی است که در حال حاضر بستری برای دروغ گفتن در اسناد قانونی برای به دست آوردن مالی.”

همچنین در rt.com خواندن زمانی که شما برنده: سازمان دیده بان انگلیسی, بوکسور ناتان هینی درخشان حلقه پیاده روی قبل از برنده شدن در میان عنوان مبارزه (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im