یک گروه ضد لبنی فعالان از جمله زنان بی انتها upstaged دموکراتیک مسابقه سناتور برنی ساندرز در انتخاباتی خود را در آستانۀ نوادا مقدماتی. سناتور نگه داشته و آن را خنک, خنده, خاموش, شیرین کاری, با این حال.

مشتاق سرمایه گذاری در موفقیت او در آیووا و نیوهمشایر ساندرز شد برگزاری تجمع در کرسن سیتی نوادا در روز یکشنبه. ساندرز بود به سختی چند دقیقه به سخنرانی خود زمانی که یک زن جوان که می تواند دیده شده است کمین در پشت تریبون در پخش زنده, با عجله مرحله و اقدام به گریبان میکروفون از ورمونت مستقل است.

ساندرز انجام نمی دهد و در مصرف چند قدم دور از تریبون که اجازه فعال برای گرفتن یکی دیگر از mic و در سرزنش مترقی دموکرات برای حمایت خود را از لبنیات محلی و صنعت.

“برنی من خود را بزرگترین حامی. و من اینجا هستم تا به شما برای متوقف کردن propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات کشاورزی است. به اعتقاد من در شما!”

زمانی که فعال بود در میان او روحیه سخنرانی دراز وشدیداللحن صدا قطع شد اما پخش نگه داشته در حال اجرا گرفتن لحظه ای که یک زن بی انتها با “اجازه لبنی مرگ” ناخوانا در bare breasts مرحله شروع به پریدن کرد. در این زمینه چندین فعال بودند همراهی دور امنیت در حالی که حمل تصاویری از گاو است.

با چیزهایی که ظاهرا گرفتن بیش از حد گرم می شود, این ویدئو خوراک قطع شد به عنوان به خوبی.

این فعالان در حال اعضای مستقیم عمل در همه جا (ترمز dxe) بین المللی حقوق حیوانات در شبکه بدنام برای برگزاری مخل اما تظاهرات غیر خشونت آمیز بیشتر به آن علت است که برای حفاظت از حیوانات است.

هنگامی که دوربین نمی شد نورد در حال حاضر فعالان فرو برد و خود را در شیر مخلوط با صورتی “خون” نمایش یک بنر که خواندن “اجازه لبنی می میرند” به اعتراض آنها گفت: “صنایع لبنی را سوء استفاده از بدن زن.”

در آزادی مطبوعات ترمز dxe گفت که آن موقع اعتراض به انتشار آن گزارش تحقیقی به ورمونت Ben & jerry’s dairy farms, جایی که آنها ادعا کردند که “بر شمع مرده از مادران و نوزادان و کودک گوساله جدا شده در hutches در معرض بارش برف و زیر صفر باد لرز بدون آب و غذا.

بن و جری از بنیانگذاران بن کوهن است شرکت در صندلی ساندرز’ کمپین ملی.

ساندرز که بخشی از هیاهو باقی مانده در مرحله قبل از اینکه در نهایت راه رفتن خندید کردن این حادثه گفت: “این است نوادا است. همیشه وجود دارد یک کمی از هیجان … بدون هیچ هزینه اضافی.”

همچنین در rt.com ‘کمونیست’ ‘left-wing نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن’: لیبرال ها دمدمی مزاجی به عنوان برنی باعث می شود عمده سود در نوادا تگزاس سنجی

Carson City, کلانتر کن فورلانگ بعد تایید کرد که سه نفر بودند رزرو ظن قرار گرفتن در معرض زشت. در هر حال برگزار شد 2500 دلار اوراق قرضه این گروه گفت.

از دیگر اقدامات این گروه اغلب آنها تلاش “نجات” از مزارع حیوانات مانند مرغ و خوک.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de