“وحشت نمایش’: سومین بازیکن از بحث جوکوویچ تور آزمایش مثبت برای Covid-19 به جهان ندارد.1 چهره های نصب واکنش

صربستان را Viktor Troicki نیز تبدیل به سومین بازیکن از بحث آدریا تور برای تست مثبت برای Covid-19 به عنوان سازمان از جمله جهان شماره یک نواک جوکوویچ چهره معترضان برای برگزاری این رویداد است.

Troicki که به نظر می رسد در بلگراد پا از افتتاحیه تور قبل از آن را نقل مکان کرد به Zadar در کرواسی تایید کرده است به رسانه های محلی است که هر دو او و او را به شدت باردار باید آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به گزارش.

34 ساله صربستانی کهنه خواهد پیوستن به همکار جوانب گریگور دیمیترو و برنا Coric به عنوان تایید مثبت Covid-19 آزمون پس از رقابت در این رویداد به عنوان به خوبی به عنوان جوکوویچ در تناسب اندام متخصص مارکو Panichi و دیمیترو مربی مسیحی Groh.

ادامه مطلب: دومین ستاره از نواک جوکوویچ در آدریا تور تایید به عنوان Covid-19 مثبت اما جهان ندارد.1 ‘حاضر به تست در کرواسی

جوکوویچ خود گفته است گرفته اند Covid-19 آزمون در بازگشت به صربستان از کرواسی است و در انتظار نتایج در حالی که الکساندر Zverev Marin Cilic و آندره Rublev – که در همه رقابت در تور – باید گفت که آنها باید آزمایش منفی برای این بیماری کشنده است.

دنبال اخبار از دیمیترو آزمون Adria تور نهایی بین جوکوویچ و Rublev شد اوراق در روز یکشنبه با وجود سازمان دفاع از آنها تا به حال “در همه زمان ها به شدت به دنبال اپیدمیولوژیک اقدامات در جای خود با کشورهایی که آدریا تور سازماندهی شده بود.

همچنین در rt.com ‘می توانید بگویید جوکوویچ بیش از حد؟”: روسی آس Rublev در قرنطینه پس از مثبت Covid-19 آزمون به عنوان طرفداران چکش بحث برانگیز تور

این است که quelled خشم بیش از این رویداد که دیدم طرفداران بسته می ایستد در بلگراد و زدر و که در آن بازیکنان و طرفداران مخلوط آزادانه.

پس از اولین پا در صربستان بازیکنان دیده می شد جشن shirtless در یک کلوپ شبانه در صحنه به عنوان “تن ناشنوا” توسط برخی از رسانه های اجتماعی.

همچنین در rt.com ‘تن ناشنوا’ & ‘نامناسب’: نواک جوکوویچ در میان ستاره تنیس ناودان برای کلوپ شبانه, حزب, اجتماعی فاصله (تصویری)

استرالیا مردان ستاره Nick Kyrgios مارک تور “استخوان و مهره” در حالی که روز دوشنبه بریتانیا شماره یک دن ایوانز گفت: جوکوویچ “باید احساس مسئولیت را در خود رویداد و چگونه از آن بیرون آمده.”

Bruno Soares برزیل دونفره متخصص است که در ATP بازیکن شورای جایی که جوکوویچ است که رئیس جمهور در توصیف این رویداد به عنوان یک “ترسناک نشان می دهد” او به عنوان آمار در سازمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de