آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

‘یک نابغه ورزش های رزمی’: Conor McGregor مربی می پردازد ادای احترام به Abdulmanap Nurmagomedov

John Kavanagh, مربی UFC سوپراستار Conor McGregor, ادای احترام به همکار MMA مربی Abdulmanap Nurmagomedov پس از مرگ او در مسکو بیمارستان در روز جمعه در سن 57.

ادامه مطلب: Abdulmanap Nurmagomedov پدر UFC قهرمان Khabib می میرد از Covid-19 عوارض سن 57

“بسیار متاسفم برای شنیدن از عبور از Abdulmanap Nurmagomedov. یک نابغه ورزش های رزمی و مطلق الهام بخش برای بسیاری از بالا و آمدن مبارزان” نوشت Kavanagh در یادگیری Nurmagomedov Sr مرگ عوارض زیر از Covid-19 عفونت است.

“متاسفانه تنها ورود نخست خود را از مربیگری چنین ضرر و فاجعه است. پاره کردن و بهترین آرزوهای خود را به خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

Kavanagh کمک آماده همکار ایرلندی مک خود را برای مرحله نهایی مسابقات با Abdulmanap پسر, UFC, سبک وزن, قهرمان Khabib در لاس وگاس در سال 2018 است.

Nurmagomedov Sr شده در پسر او را در گوشه ای که به مناسبت قادر به اخذ ویزای ایالات متحده برای حضور در Khabib دعوا stateside را به عنوان او صعود به بالای خود را ورزش.

اما او تا به حال شده است در Khabib را گوشه اخیر خود عنوان مبارزه دفاع در برابر موقت قهرمان داستین Poirier در ابوظبی در ماه سپتامبر.

همچنین در rt.com ‘پزشکان سعی… آن را در حال حاضر خیلی دیر’: Nurmagomedov خانواده دوست جزئیات مرگ غم انگیز Khabib پدر Abdulmanap

به عنوان Kavanagh پست گواه, Abdulmanap Nurmagomedov بود در میان گسترده ترین respectd پزشکان از تجارت خود را در خصوص ارائه پسر خود را با ترس بازی کشتی کمک کرده است که او را شکست نخوردگان در 28 حرفه ای MMA مسابقات.

او در مسکو به بیمارستان در روز جمعه بعد از ظهر با داشتن رنج می برد قلب و مغز عوارض پس از Covid-19 تشخیص است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول