‘رسوایی’: اعتراض ‘سفید زندگی از ماده” بنر مگس بیش از ورزشگاه به شهرستان و برنلی ستاره ها را به زانو قبل از بازی

مفسران و هواداران واکنش نشان داد و با خشم پس از یک هواپیمای حامل پیام “سفید زندگی ماده برنلی” دیده می شد پرواز بیش از منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد در طول ساخت تا خود را در لیگ برتر بازی با برنلی.

حیرت زده طرفداران دیدم این پیام که ساخته شده بود در برنلی را نوعی شراب قرمز و آبی رنگ و کشیده در سراسر آسمان گسترده و حروف توسط یک هواپیما پیش از شروع مسابقه در پنج شنبه شب برخورد بین قهرمان و Lancashire همسایه است.

کلمات افزایش یافت و بیش از شهر را به عنوان بازیکن از جمله Raheem Sterling, انگلستان, مهاجم است که تحسین برای صحبت کردن در برابر نژادپرستی در زمان یک زانو روی چمن نمادین در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است که به خصوص برجسته پس از مرگ جورج فلوید در دست از خشونت پلیس در آمریکا در ماه گذشته.

یکی از معدود روزنامه نگاران مجاز به ورزشگاه در طول همه گیر شهر نویسنده Sam Lee به نام حادثه یک “مطلق رسوایی” اضافه کرد: “F*cking جهنم – چه مطلق خجالت است.”

“هنوز مطمئن شوید که اگر من باید در دادن این تبلیغات در واقع, اما من فکر نمی کنم ما باید به نوبه خود چشم به این نژادپرستی آشکار.”

شهر فن در توییتر ارسال شده یک عکس از هواپیما و ادعا کرد که نمایش آگهی شده بود توسط یک شرکت است که تا به حال همچنین ترویج آن در یک بنر مبارزه با بریتیش ایرویز’ درمان کارکنان در طول همه گیر پرواز بیش از Goodison Park قبل از Merseyside دربی بین اورتون و لیورپول روز گذشته و متعدد هوایی دیگر فوتبال پیام.

روزنامه نگار جیمز Ducker گفت: “این هواپیما انتهایی یک بنر است که می گوید: سفید زندگی ماده برنلی ظاهرا ساختگی اجرای بیش از Etihad دیروز. Morons.”

شهرستان cruised به یک 3-0 نیمه وقت سرب از طریق اوایل اعتصاب توسط انگلستان starlet فیل Foden و دو گل توسط Riyad Mahrez دوم-میزبان قرار می گیرد.

صحبت پس از ضرب و شتم شهرستان آرسنال با همان scoreline در خانه هفته گذشته هنگامی که تمام لیگ برتر بازیکنان عینک ‘Black Lives Matter’ در پشت پیراهن خود را برای اولین بار به عنوان بخشی از یک ابتکار عمل است که ادامه خواهد داد تا پایان فصل گواردیولا گفت: “مردم سفید باید عذر خواهی برای راه برخورد ما با مردم سیاه و سفید در 400 سال گذشته است.

“من احساس شرمندگی برای آنچه که ما انجام داده اند برای مردم در سراسر جهان – و نه فقط امریکا مشکل همه جا هست.”

او قبلا گفته اسکای اسپورت: “ما باید از ارسال یک هزار میلیون پیام برای مردم سیاه و سفید. من خجالت زده و شرمنده از آنچه مردم سفید انجام داده اند برای مردم سیاه و سفید.

“فقط به خاطر اینکه شما متولد, مختلف, رنگ پوست, چگونه مردم فکر می کنم آنها متفاوت هستند به یکی دیگر؟”

همچنین در rt.com فوتبال و سیاست هرگز خوب مخلوط کنید. پیراهن های مزین با ‘Black Lives Matter’ مبنای مشروعیت جنبش افراطی با هدف