تخریب شرکت موفق به طور کامل از داخل منفجر شدن یک ساختمان اداری بلوک در دالاس تگزاس ترک شهر جدید نقطه عطفی برای رقیب معروف برج پیزا.

11-داستان برج بلوک راه اندازی شد برای تخریب در صبح روز یکشنبه. اتهامات قرار داده شد و انفجار انجام شده به عنوان برنامه ریزی شده. در حالی که دو نفر از ساختمان بال خورده خود و سقوط به زمین مرکز آن ستون – خانه به آن راه پله و آسانسور شفت تن به تن بیش از یک زاویه و در آنجا ماند راست.

یک بیل مکانیکی در آورده به پایان کار موفق به بیرون راندن برج و از بعد از ظهر دوشنبه آن همچنان ایستاده است. تخریب شرکت لوید D. Nabors تخریب رسانه های محلی گفت که این ساختمان به شمار تهدیدی برای عبور و مرور در این منطقه است که این عملیات به پایان خواهد رسید با مد افتاده wrecking ball در طول هفته.

مردم محلی به سرعت لقب جدید نقطه عطفی “تکیه برج دالاس.” یکی از اطرافیان گفت: محلی اخبار کانال WFAA که “در حالی که من یک تخریب متخصص آن را ندارد به نظر می رسد موفق ترین تخریب شده است.”

یک هنرمند محلی حتی بیرون آمد و به طرح ساختمان اسکلتی باقی مانده است که هزاران نفر را در شهر پیزا در هر سال است. “این فقط یک عجیب و غریب خارج از این جهان ترکیب,” او گفت: اخبار خدمه. “بسیار واسازی تقریبا brutalist.”

هنگامی که برج در نهایت پایین می رود, سایت تبدیل خواهد شد به 27 هکتار توسعه های پر زرق و برق, شیشه, ادارات, هتل ها و واحدهای مسکونی به عنوان بخشی از یک طرح ساخت و ساز انتظار می رود به چهار یا پنج سال است. مگر اینکه این شهرستان انتخاب به نگه داشتن کج ساختمان به عنوان جدید خود را برجسته.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی