8 کشته به عنوان هواپیمای حامل خدمه پزشکی و بیمار تصادفات در فرودگاه مانیل (عکس و ویدئو)

پزشکی تخلیه پرواز سقوط کرده است در فرودگاه مانیل در فیلیپین, کشته شدن همه در هیئت مدیره. IAI Westwind جت شد بنا به گزارش اجاره توسط دولت فیلیپین به تخلیه یک بیمار به توکیو.

جت که تا به حال ثبت نام شماره RP-C5880 شد برنامه ریزی شده را از کاغذ مانیل Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی در حدود 8ساعت در روز یکشنبه. قبل از ساخت آن آسفالته هواپیما گرفتار آتش جهش پولي باند به عنوان شعله های آتش billowed از آن غرق هال. خدمه آتش خاموش شعله در عرض یک ساعت.

با توجه به محلی خبرنگار Dexter Cabalza هواپیما حامل خدمه هشت نفر از جمله سه پزشکان و بیمار است. مقامات فرودگاه بعدا تایید کرد که هیچ کس در هیئت مدیره جان سالم به در برد.

معلوم نیست که آیا بیمار آلوده شده با Covid-19 coronavirus.

قبل از آن غم انگیز سقوط جت ساخته شده یک سری از jaunts حمل لوازم پزشکی در اطراف جزایر فیلیپین ساخته شده و سفرهای بیشتر در صحرا به ژاپن و تایلند و تایوان است. یک عکس منتشر شده در بخش بهداشت و درمان را در facebook صفحه اوایل این هفته نشان داد مقامات بهداشت و درمان در حال بارگذاری هواپیما با جعبه و لوازم.

فیلیپین ثبت کرده است 1,418 موارد Covid-19 تا کنون. کشور وزارت بهداشت گفت: 343 مورد جدید تایید شد یک شبه و مارک و کشور بزرگترین افزایش روزانه در عفونت پس از گسترش ویروس وجود دارد در ماه ژانویه است. 71 که مردم از این بیماری است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de