6 ماه زندان & €500k خوب – دیگو کاستا محکوم برای چند دلار حقوق تصویر, تقلب, اما نمی خواهد خدمت

سودایی چلسی دیگو کاستا بوده است محکوم به شش ماه زندان که او را خدمت و جریمه نقدی محکوم شد €543,000 ($615,000) پس از او التماس کرد گناه را به defrauding دولت اسپانیا از €1 میلیون پرداخت کرده است.

آتشین مهاجم است که به خوبی شناخته شده برای گرفتن در طرف اشتباه از قوانین بر زمین اما این بار 31 ساله رو در طرف اشتباه از قانون برای عدم اعلام پرداخت €5.15 میلیون ($5.8 متر) از او در سال 2014 انتقال به لیگ برتر غول چلسی.

عجیب, برزیل متولد شده, کاستاریکا, است که شناخته شده تر برای او به شدت رقابتی دندان قروچه کردن از برای او بی باک به نظر می رسد خوب شد گناه اعلام سرد €1 میلیون در تصویر حقوق.

کاستاریکا در دادگاه ظاهر شد پوشش خود را سودآور به نظر می رسد در پشت یک ماسک محافظ به اعتراف به تقلب در پنجشنبه محکوم به بودن

اما چموش مرکز به جلو نمی خواهد صرف هر زمان در پشت میله های زندان به عنوان زیر اسپانیایی قانون حکم زیر دو سال برای یک غیر جرم و جنایت خشونت آمیز می تواند تبدیل به یک خوب و کاستاریکا پرداخت €36,500 در بالا از اصل مجازات به زندان طفره رفتن.

“دیگو کاستا توافق چند ماه پیش با دادستان است و در حال حاضر پرداخت مربوطه خوب به علاوه علاقه و درخواست برای مجازات زندان خارج شد” یک اتلتیکو گفته سخنگوی آژانس خبری رویترز.

کاستاریکا نقش تعیین کننده ای در پیروزی دو لیگ برتر عناوین در طول زمان خود را در چلسی شد و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین مهاجمان در این بخش اما دوباره اتلتیکو در سال 2017, که در آن او به سمت پیروزی در لیگ اروپا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de