5yo تجاوز به دختر سفارت آمریکا ترکیب در دهلی نو – پلیس

25 سال بوده است متهم به تجاوز به یک دختر پنج ساله در سفارت آمریکا ترکیب در هند. هر دو مظنون و قربانی اتباع هند که زنده در این ماموریت به کارمندان محلی محل.

وحشتناک تجاوز جنسی گفته اتفاق افتاده در شنبه اما پلیس هند تنها به صورت عمومی در روز چهارشنبه.

به گفته پلیس قربانی پدر است به کار به عنوان یک خانه دار در سفارت چهارم و زندگی وجود دارد. متهم متجاوز به اقامت در ترکیب بیش از حد چرا که پدر او همچنین با این نسخهها کار برای سفارت. رسانههای هند در حال دادن گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا مردی که خودش را یک راننده حرفه ای است که یک کارمند سفارت یا نه.

پلیس می گویند که متهم به آزار آشنایی او با دختر. چهار کودک در حال بازی در خارج از خانه خانواده که مظنون او را دعوت به خانه پدر و مادر خود را به بازی بازی های تلفن همراه. وجود او در زمان استفاده از قربانی, پلیس گفت:. یک معاینه پزشکی تایید کرد که قربانی تجاوز شده.

همچنین در rt.com پلیس هند از دستگیری کشیش و معلم پس از تلاش آنها برای ‘قربانی’ 3yo دختر بچه

مقامات هشدار داده شد به اتهام جرم و جنایت در روز یکشنبه توسط دختر خانواده است. کودک شکایت از درد در بخش خصوصی و مادرش به زودی جزئیات این مصیبت را از او. روز بعد او در زمان خود مورد آزار قرار گرفته به یک کلینیک خصوصی و به نام پلیس.

ادعا عذاب شگفت زده شد زمانی که پلیس آمد به دستگیری او در روز یکشنبه Eish Singhal معاون کمیسر پلیس گفت:.

“شک نیست حتی انتظار می رود که این دختر را به اطلاع پدر و مادر او یا که هر کسی که رویکرد پلیس,” او گفت: به نقل از هندوستان تایمز.

سفارت گفت: کارکنان آن شد “عمیقا آشفته به اتهام سوء رفتار.”

“ما به سرعت در زمان عمل هنگامی که ما مطلع شدند از شمار آورده و این موضوع به توجه پلیس است. البته ما در حال همکاری کامل با آنها را” بیانیه ای گفت:.

همچنین در rt.com هند تصویب مجازات اعدام برای تجاوز به کودکان زیر 12 ملی در میان داد و بیداد

دو سال پیش هند معرفی مجازات شدیدتر برای کودک متجاوزان با محکوم جنایتکاران در حال حاضر حکم اعدام مواجه است. با وجود که خشونت جنسی است که هنوز هم یک واقعیت دردناک در کشور که در آن قربانیان چنین جنایاتی ممکن است آبرو و در نتیجه اغلب تمایلی به گزارش. چندین بالا مشخصات خشونت موارد تجاوز به عنف باعث تظاهرات گسترده در هند در طول چند سال گذشته.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im