50 نفر از Covid-19 سرنشین در فرانسه تنها هواپیمای حامل, وزارت دفاع تایید

از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره در فرانسه تنها ناو هواپیمابر آلوده 50 خدمه فرانسه وزارت دفاع تایید کرده است. نیروی دریایی پرچمدار در راه خود را به تولون پس از برش های کوتاه خود مدیترانه ماموریت.

یک نظامی تیم پزشکی اعزام شد تا به شارل دوگل به ارزیابی وضعیت پس از شروع شیوع. از 66 نفر تست شده و پس از آن ورود در چهارشنبه 50 بازگشت و نتایج مثبت این وزارتخانه گفت: در روز جمعه.

سه آلوده ملوانان تخلیه شدند از شارل دوگل در روز پنج شنبه توسط یک NH90 هلیکوپتر نظامی ارتش به پرتغال قبل از اینکه airlifted به یک بیمارستان نظامی در تولون.

همچنین در rt.com فرانسه نیروی دریایی گل سرسبد و تنها حامل ‘شارل دوگل’ کاهش میانه عملیات به عنوان ده ها تن از ملوانان دریافت Covid-19 علائم

این زندگی بیماران گفته می شود از خطر با دستور مصرف آنها را به ساحل به عنوان یک احتیاط.

طبیب تیم باقی مانده در کشتی برای انجام یک مطالعه اپیدمیولوژیک و نظارت بر اقدامات قرنطینه.

گزارش های این هفته گفت: ده ها تن از ملوانان در هیئت مدیره کشتی جنگی فرانسوی شده بود جدا شده و با علائم و نشانه های این بیماری باعث آن را به مجموعه بادبان برای تولون به جای در نظر گرفتن بخشی در فرانسه عملیات Chammal علیه شبه نظامیان اسلامگرا در خاورمیانه است.

همچنین در rt.com اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, وزیر استعفا در میان رسوایی بیش از coronavirus-آمار یو اس اس تئودور روزولت

فرانسه نیروی دریایی است که برای اولین بار به قابلیت های آن تضعیف این بیماری همه گیر. نیروی دریایی ایالات متحده در ماه گذشته تا به حال برای ارسال ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت به گوام پس از Covid-19 شیوع در کشتی.

بحران بهداشت و درمان نیز منجر به یک رسوایی پس از سرزنش یادداشت توسط کشتی فرمانده هشدار داده است که خود را مافوق به نیاز به تخلیه سریع از ملوانان به بیرون درز شد به مطبوعات. هفته گذشته کاپیتان برت Crozier شد رها از وظایف خود را پس از آن اقدام ظریف وزیر توماس Modly که در نوبه خود استعفا داد و مدت کوتاهی پس از آن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im